Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem be van kötve a különolajzás, + 1:70-et keverek a tankba is a biztonság kedvéért. :) Eddig semmi baj nem volt így vele... :)
Akkor ti a saját keverésre esküsztök?
Mert a sajátomon külön olajzással eddig semmi baj nem volt.
40es keverékkel járok 2 eve sose köpte még be a gyertyát. Nem is kokszol semmi baja.. Ja még besem sült.
De köpködik is világba befelé a gyertyát, meg a kipufogót is dugítják ezerrel a többségben. Meg a hengerfejeket is érdemes megnézni...
Azé' 50-es keveréktől nem igazán szorul meg semmi.
Max egy degenerálozott motorka.
Ha normálisan össze van rakva, akkor azért ez nem előírás.
Mellesleg a Cimconyok is majdnem forognak ennyit, s azokban sincs különolajzás.
Ne hasogassuk már annyira azt a szőrszálat....

Amúgy nekem van rossz pumpám a polcon, és éppen a tengelynél lévő olajgyűrű fosta el magát.
Ekkor nem a motorba pumpál, hanem az oldaldekli alá.
Ha ezt nem veszed észre, akkor bizony beszopsz egy generált.

Biztos jobb, ha az ember magának keveri.

Nekem van egy 2dl-es flakonom, az be van jelölve 1 dl-nél is.
Ha kútra érek, belevágom a tartalmát, attól függ mennyi van benne, a szerint a deciket, és tankolok 4 vagy 8 litert.
Nem kell a kúton agyalni.
Rém egyszerű.
valakit érdekel kerék gumistól?
a hátsó zsír új heidenau 120/90/17
az első olyan 70%-os
pireli 100/90/19
hátsó gumi 13e
első gumi 10e
ha felnistől viszed akkor az még +5e darabja
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
face: zsolti czeglédi
Keverheted 20-asba is, már a 45-ös is sok alapjárat közelben, csak kokszol.... fordulaton meg megszorul. Nem véletlenül fordulatszámra és terhelésre is változtat a pumpa, mert kell ha jót akarsz a motornak!
Eddig én is bíztam benne meg istenítettem a pumpát, de akkor keverem 20 asba, de majd kell fúvóka is tőled ha minden igaz, mert itt a boltosoknak elmondom mibe kell hogyan kell és nem fogja fel, na tehát majd ha fúvóka kell kérdeznék párat telefonon hogy mi mitöl lehet.
Ja, és akkor felül keveset, alul meg sok oljat fog kapni:)

Melleseleg én em láttam még oylan pumpát, ami üzemszerűen elromlott volna:)
Ennyi erővel be se ülj egy OBD-s kocsiba, ott még a gázt se te nyomod.... csak egy potenciométert. Egy rossz ilyen pumpát se láttam még.
de e-mailbe megbeszéljük hogy te mennyire gondoltál és megegyezünk
20 000 ft
Szia, mennyibe kerül?
Nekem a DT 80 saccper kábé 800-1000km 1 liter olajjal, mondjuk sosem fogyasztom ki, kb 1-2 hetente töltök utána pár decit. Napi 30-40 km van a motorban munkanapokon.
eniymé kb 1000et megy el 1literrel, nagy beleélős voltam hogy jó az a külön olajzás de következő dolgom az lesz hogy kikötöm onnan a picsába keringesse magának az olajat... inkább keverem 50esbe vagy 45ösbe aztán szija
sziasztok neketek menyi kis hézagolo van az olaj pumpánál nekem 1 kb 5-6os csavarnak az alátétje ojan vastag a hézagolás meg 1 hajszál vékony van a pumpán és olajbol kb 1litert 3-400kilométeren befal. nektek menyit csocsál olajbol? olvastam h. 800-1000 kmet kéne .h menyen 1literrel szal ha valaki tudna mondani okaosat az megköszönném.ha nem akk martad a kisérletezgetés mint eddig.:/
nah köszi sziasztok jóéjt szépeket
Legalább még előre kibújt a szög a zsákból.
Utána meg kérdezték hogy biztos 125ös-e , pedig sokan őket ajánlják.
Elmentem szervízbe és ott azt mondták hogy a 125ccm szabályozásról nem hallottak.
Hello DThez vagy tzr hez vannak alkatrészeim eladók! Új nicasilos
versenyhenger-főtengely, pótkipufogós versenyhenger alapméretú
175km-t ment a Derbi motorunkon amibe DT block volt. Rezocső
amivel 13 000t forog és van amivel 12 000 et.
szabokuksi@vipmail.hu
látni kéne hogy hogy van abba, én tudom hogy az enyém 4+1 vezetékes és egy ideig órával megegyező aztán ellentétesen forog
meg olyan is hogy maga a power tengely van 180fokkal elforgatva becsavarva
Vaaagy fel kéne cserélni a két bowdent, és akkor ugyanúgy műkszik. Van olyan fojtás, ahogy keresztben vannak gyárilag.
meg ha jól tudom az új gépeken azért van több vezeték a power motorhoz mert azt a cdi vezérli...vagy pont fordítva hogy pont azt nem a cdi vezérli nemtom
Helló!köszönöm szépen de már meg oldottam veszek egybe főtengelyt mert szét szedtem és nem csak ott rossz hanem a csapágynál is.