Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok segitség kéne ha ki veszem a mocibol a hő fők viszajelzöt el fog e a viz folyni vagy levegös lesz valaki segitsen ha tud
Oké meg fogom mindenféle képp. Meg ugye én is próbálom meg találni a leggazdaságosabb utat mint mindenki más.
Ha sikerrel jársz, mindenképp oszd meg itt, páran már végigjárták ezt az utat.
Értem köszönöm a válaszokat. Mondjuk még lehet meg próbálkozok az újjal mert van egy haver motoros boltos és mondta, hogy 3000ft-é szétszedik össze és kicentírozzák ő meg méret alapján néz bele nekem valami más motornak a felújító szettét.
Akkor a gépmunka az egyetlen járható út. Sajnos azokat már 2ra-s számú főtengellyel szerelték és ehez nem kapni se hajtókart se felújító készlet. Amit Mumi írt azt lehet vele csinálni hajtókarba persely újtűgörgő új csapszeg és mehet össze:)
erik365 1992-es
Ebbe igazad van mcadwee de nem tudom mi lessz mondjuk annyiból lenne jó egy blokk, hogy lenne más is ha bármi más kéne róla mert szeretném meg tartani a gépet mert szeretem meg elég jó könnyen szerelhető nem telt egy órába a blokk kiszerelése.
mikori motor?
Viszont a használt az mindig csak használt marad. Adni a ..nak egy pofont... már írták előttem, de nem csak az a járható út hogy bemegyek a boltba és "kérek egy ilyet". Nagyon sok mindent meg lehet csinálni gépmunkával, és valószínűleg jobb is lesz, mint a tömeggyártású kínai, amibe a saját tűgörgője nem passzol, persze van normális készlet is , meg gyér gépműhely.
Passz így nem tudom melyik. :S
Én majd segítséget kérnék ezzel kapcsolatban tőled a télen. De majd még visszatérünk rá ha tudnál segíteni. Felküldeném a főtengelyem elutalnám a pénzt ha eltudnád nekem intézni. Persze nem ingyen kérem csak itt sajna borsodban ezt nem tudnám megoldani.
milyen főtengely? 2ra vagy 37a?
nekem kb 1.5 éve ,12.000 km-el ezelőtt a tábori tuningnál lett felújítva a főtengelyem. A hajtókar alsó szemét megperselyezték és bele egy új tűgörgős kosár. Szét össze, centír , 15.000 ft. azóta is remekül üzemel!
Ja és azt nem tettem hozzá, hogy nem hozzá való mert ebbe nem csinálnak.
Nem igazán mert egy hajtókar ott kezd, hogy 13000ft és akkor még nincs szétszedve össze rakva és kicentírozva.
2ra-s főtengőhöz nem kapni felújító szettet csak a régi 37a-s főtengőhoz van szett.
Nem olcsóbb egy felújítókészlet?
Helló mindenkinek! Olyan problémám lenne, hogy van egy yamaha dt 80lc2-esem és szét ment az alsó tűgörgőm így főtengelyt vennék hajtókarral vagy komplett bontott blokkot amibe természetesen jó állapotban van a főtengely és nem lóg a hajtókar.(1992-es évjárat)
menet közbe semmit se halllani a menetszéltől, amúgy nekem is kopog így... tényleg nem ártana már egyszer megnézni egymás motorját:D szerintem sokat tanulnánk mind2-en...
amúgy geciszép még ebből a szemszögből is a kis X
Amikor 5 perc járatás után ezt csinálja, húzd neki oda a szívatót, hogy mit reagál.
LOL
hali
Segítsetek már léci. Motorom (dt125) olyan 80 körül ilyen "kopogó" hangot ad ezt kissé hideg állapotban szokta produkálni, nem azt kell elképzelni h csutt hideg állapotban beindítom és egyből 80-al , mindig melegítem előtte egy 5 percet, de utána is ilyen hangot ad de ha már totál bemelegszik akkor elhallgat. Csináltam is egy vidit , itt meleg már a motor, menet közben nem hallani semmit de amikor 7:30-nál terheletlenül pörgetem ott újra előjön ez a hang, menet közbe azért nem ilyen intenzitással "kopog" , a karbi beállítás volna rossz, ez volna a detonálás?
Sziasztok,
Ezt muszáj megosztanom veletek, megállított a yard, és így érvelt:
ez a motor 80cm, vagy nagyobb, mert 21-es kereke van. És ő ért hozzá, ezt is mondta...Szerinted?:-)
suzuki swifté jó bele a régié meg tán az golf1-é
Ez jó ötlet csak az a probléma hogy nem én kárpitozok hanem a kollégám..De lejössz átmegyünk és ott megvárhatjuk kóla mellett..Az én Dt-m ülését megcsináltatom vele,majd kipróbálod -megnézed és a tiédet is megcsinálja ahogy csak szeretnéd!Referencia:tommot.hu-n..