Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Létezik, hogy a sport kipufogóval a gyári 110-es fúvókával a legjobb a motor? Ráadásul magas fordulaton még ezzel is besokall...magas lenne a benzin szint?
szerintem a meglévőt nem lehet kinyitni, max cserélni de azt házilag is meg tudod csinálni, am sokféle folytás van olyan is előfordul ami a km órával van kapcsolatban, de majd az okosabbak megmondják.
Végre mit visz gép amúgy?
lehet igazad lesz a túl dús keverékkel kapcsolatban, a gyertyáról majd hnap csinálok képet
hát igazából akkor is tapasztalok "kopogó" szerű hangot amikor kis fordulaton megyek pl 4-ben és kissé kövér gázt adok, de ha vissza engedem egy kicsit el halllgat, ezt hidegen melegen is pródukálja
Kicsit utána olvastam, bármelyik szervízben elvégeznék nekem a cdi cseréjét, vagy a meglévő "kinyitását"? Esetlegesen mennyi pénzbe kerülne?
Nem IC hanem CDI
Sziasztok!
Sikeresen megvettem a DT-met. Nos az első kipróbálásnál éreztem hogy ez bizony mintha gyengécske lenne. Mondta a tulaj hogy a forgalmiban 9kw szerepel és ez a valós teljesítményét is tükrözi a motornak. Tehát folytva van rendesen.

Valaki itt a napokban említette hogy figyeljem mi van ráírva a vázra milyen számmal kezdődik.

A száma 4BL, tehát azt mondta valaki hogy ha így kezdődik akkor folytatlan. Ez bizony az.

Megkérdeztem az eladót azt mondta hogy az IC-vel van mókolva valami azért csak ekkora a teljesítménye.
Szerintetek hogyan tudnám "visszakapni" az elveszett lovakat amik bent szorultak?
ELADÓ A KÉPEN LÁTHATÓ nsr 125 felnik....jó állapotban de gumik nélkül.....akár supermotoépíttéshez is....a postát állom....vagy futárt mindegy....vagy akár személyes átvétellel is.... 30 605 6883 az ára alkuképes.... 39000ft
ebben az időpollanatban nincsen sajna, de hamarosan leszen.
Olaj nincs véletlen? :D
esetleg én is.
(amivel a fúvókákat szoktam, 1,5 mmes beütő D)
Borsod megye Hét község ha ide lejössz én beütöm neked :D
Ha netán lenne valakinek beütőszett, akkor sörért beüthetné nekem a 49-et...elgurulok a bárhová, viszek sört, és így gondoltam nagyjából :-) Budapesten kilencker, amúgy egy hétig most Nógrádban vagyok.
Nem! Pont a szerelőtől gurultam haza , mutattam nekik a kicserélt vezérműláncot! Annyira hatotta meg őket , hogy a minimumot kaptam!
DT 80, csirke hanggal, szóval nem is értem. De volt nekem egy ilyen gyanúm, hogy azért nem lett para, mert mindenhol 49 szerepelt, és ugye ilyenkor nekik kellene bizonyítani a dolgot. És még mindig ott van a lehetőség,hogy tényleg 50-es, és akkor beégés esete forog fenn.
A fura, hogy az egy lámpával szaladgáló autósokat meg nem cseszegetik sose.
A hengerembe gyárilag nincsen beleütve semmi se, se 49, se 79. Még....:-)
El is tiltottak?
Nekem rendszámos a moci, minden papír rendben! jogsi rá még nincs! rendőr elkapott a házunk előtt, a minimumot kaptam: jogosulatlan kategória vezetése 20000 pénz+ 5 pont! Ha nem ismertem volna el akkor max 150000! biróság és egyebek!
Van tapasztalat, mégpedig , hogy rengeteg papírmunka van az ellenőrzésre küldéssel, ezért csak a nagyon kötekedőket küldik tovább. Milyen a motor egyébként?
Ez nem kopogás, hanem darálás. A keverék csinálja. Nekem pl az 50-es ha túl dúsa keverék, olyan hangja van, mint ami csak minden második fordulaton gyújt, egy kereplő ha 30-cal tötyögök minimum gázzal. De ha a gyertyát lefotózod sokat segít. Ha kopogásos égéssel megy, detonál, akkor abból kiderül. A csörgő hang meg normális kicsit kopottabb, már lazábban illesztett motornál.
Alapjáraton vagy terhelésnél kis fordulaton nem ad hangot kopogó hangot? Vagy. Ha épphogy huzod a gázt és felpörög kicsit olyan szegényesen akkor nem kopog?
ha ráhúzom leáll, amúgy ilyenkor detonál?
jah és ha jó kis hátszél van akkor is adja ezt a kopogó hangot, amikor már nincs rajta annyi terhelés, menetszél, ez "kopogás" am 2t-nél megszokott, vagy totál simán kéne járnia?
és van még vmi ami nyugtalanít ha alacsony fordulatról gyorsulok szép komótosan és kövérebb gázt húzok akkor van még, hát nem is tudom nem mondanám h csörgés, de ennek nem szabadna ilyen hangja lenni, mentem haverom Döglött Tehenével annak semmi ilyen hangja nem volt.
ha gond van húzol rá egy 50 es hengert az viszlát. addig meg beleütni a 79 helyett a henger oldalába hogy 49 azt ha kötekszik megmutatni neki.
És ebben az a csúnya, hogy elhitte, hogy igaza van. Félelmetes. Sajnos a szülővárosomban történt, ahol van kb 2 darab rendőr, szal nem nagyon tudok arrafelé motorozni...Egyébként ilyen esetekkel kapcsolatban van már valakinek tapasztalata? Ezek valami 300 ezzeh forintokat emlegettek...
nem fog szedd ki nyugodtan.