Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Egy kérdésem lenne. A Dt-m folytot 10 kw-os azt szeretném kérdezni hogy milyen módosításokat kellene rajta csinálni hogy le adja a folytatlan 20-22 kw-os társai teljesítményét?
sziasztok eladtam a DTmet és maradt egy bontott tömitéskészletem. 99-es évjárat, 125ccm-es elektronik típushoz vettem. csak a hengertalptömités hiányzik belőle.holnap csinálok egy képet róla hogy milyen. ha kell valakinek kinek mit ér...
elsősorban nem az a baja hogy nehéz, hanem hogy bortányosan nincs kiegyensúlyozva.
A Döglött Tehén kuplungja sincs, de az legalább alu, nem ez a sár nehéz acél öntvény.

A könynítésssel kb azt éred el, hogy kisebb kiegyensúlyozatlan tömeg rázza szét a blokkot, és emészti fel a motorteljesítményt.

ZSéria motornál teljesn elég ha felteszed egy éles prizmára amit akár szögvasból is el lehet követni, sé addig furkálod a kerülehéhez minél közlebb amig minden alkalommal máshol áll meg, és megpörgetve sem rázza a kezed, ha a tengelyt fogod.
értettem
A tengelyt, amire a berúgó kar megy majd.
mit mérjek?
Valszeg kevés neki a benya hidegen. Lehet eldugult a szívató fúvókája vagy alapból kevés neki a benya.
Zoli simsonnál van értelme kikönnyíteni a kuplung kosarat? Vagy semmi?
Okés köszi szépen majd szólsz ha van valami infó:)
mi köze a fordulathoz ennek?
Nyugoggyá megfele, van amelyik forog annyit, retesz (ék) nélkül is:)
Amiket rátezsünk, rendszerint nem is stimmel a reteszhorony.
az éknek akkor sincs tartó szerepe
De a simó nem pörög 10-12ezret....
Ma lesz elvileg kép... már mondtam neki ma vagy 10x...aztán meglátjuk, hogy kell-e neki a pénz
Hellosztok. Kis segítséget szeretnék kérni. Mitől van az hogy hidegen nehezen indul a Dt-m? Melegen meg egy pöcre be indul.
Sajna nincs, de meg kell nézni a méretet, mert mintha pár mina blokkkos 50esé jó lenne. Nem biztos.
Reni..oda vauzol ahová szeretnél..:))) ez nem privááát óódal szal első sorban kar kéne...
bocs hogy idevauzok, csak szólok, kezdjük a karral, aztán ha kell a tengely az is kell... na
Má'meg azt mondja, hogy csak berúgókar kéne...az nincsen véletlen?
http://www.sportmotor.hu/motor...

Kicsit meg lett kergetve a dt
amint lesz egy kis időm ráállok a témára :D
Nabazze..eltűnt ez a jány...már nem érem el...majd hnap megkérdezem...köszi a segítséget addig is
Hát úgy veszélyes... :DDDDD Mi a tünete? Mert ennek a jószágnak nem olyan silány a mechanizmusa. Nekem a 79'-esben is csak a rugó tört el egyszer.