Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet túl dús a keveréked. Vagy rossz a gyertya. Amúgy akku lehet benne akár 55 amperórás is, ha a töltés csak 12V. Megette a fene. De ha amúgy elég gyorsan pörgeti akkor mindegy az akku.
Nekem a renccám zörgött.
Nekem van hengerem,80 ashoz,még lehet fúrni is,de megragadt és a henger falát PICIT! meghúzta....7000ért odaadom....
Az aku 12V 7A erősebb mint kéne hogy legyen benne! hidegen rárakom a szívatót megnyitom a benzin csapot semmi gázt nem húzok csak önindítót és már pöfög is lemegyek vele 20-30Km-t utána már nem indul be vele ha meleg a motor akkor már nem adok rá szívatót de hiába húzok gázt is akkor csak hörög
gyenge akku? szívató nélkül is beindul hidegen?
Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne hogy hidegen indul a Dt-m önindítóval de melegen már nem akar csak nagy ritkán. Viszon berúgókarral pöc röf. Ez mitől lehet?
Nem ijen jellegu a rezonancia, jo helyen van.
Hát abbó pedig le kő csípnyi, mer az a fólytás.
Egy négyszög jel van abban bal lent kisebb négyszög, aztán 4 I 1 !
tűn
Porlasztón vagy a tűn?
A porlasztón semmi nincs,csak hogy Mikuni Corp,meg hogy made in japan.
nincs rajta szám?
Hellótok!
Valaki megtudná mondani hogy egy Dt80 lc oldalt kihúzós szívatójú porlasztóba milyen hosszú,és milyen átmérőjű shúbertű való,mert ami benne van elhajlott,meg előző gazdája lecsípett a végéből.

Thx
Balansz tengely jó helyen van feltéve?
ezt úgy képzeld el hogy szét szedtem mindent a környékén összeraktam figyeltem hogy semmi ne tudjon rezonálni, és ott ugyan úgy adja a hangot, most már úgy vagyok vele hogy leszarom, így fog megrohadni. A Power tengely meg alapjáraton kopog de nem az rezonál
Csak felháborodtam, na
Blokkfelfogatás meg van húzva? Nekem akkor rázott piszkosul az egész motor, de 5ezernél még a tank is búgott. Bowden nem ér hozzá a hengerhez?
köszönjük a hozzászólást erre mi is rájöttünk :)
Mindegyik átenged, ha nem olajozod. Ha olajozod, akkor meg mindegyik jó.
okés köszi szépen.
50ccm, 41-es furattal a büdös életben nem lesz jó 80-as kialakításra, hiába egyeznek a csavarok.
Holnap megmondom a srácnak, hogy csináljon képet...meg megkérdezem, hogy jó-e neki ez az ár...ha nem akkro majd közvetítek..postázni tudná
vagy 2 ezret
Tudok....az a baja, hogy a persely már kurva vékony...szét van fúrva..meg alul valamelyikből oldalból le van törve egy pár mm-es darab Mennyit adnál érte?