Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem az volt a probléma... :)

Egy kör alakú dugó szétcsúszott, nem tudom megmondani sajnos a színét, ugyanis fekete az egész, de ez szerintem csak egy védőréteg rajta. :)
A vészleállítónak van egy olyan tulajdonsága OFF állásban, hogy látható szikra van.
De mihelyst nagyobb lesz a fordulat eltűnik, úgyhogy indítás lehetetlen.
Érdekes mert olyan mintha röccenne, de mégsem indul.
Ezt onnan tudom, hogy Én is megettem már.
Szétborítva a motor, van szikra, benzin is.
Rágyújtottam, és akkor ránéztem a vészleállítóra......

Nem is értem, miért nem nyomógombos......
Hol volt a csatlakozó? Milyen színű kábel?
Hát sajnos ezzel az információval nem nagyon tudok szolgálni, nem tudom még melyik kábel hova vezet. :/
Túradoboz ELADÓ! GIVI! Dt-re,vagy amire akarjátok....Zárható,,kulcsaival,,jó állapotú
Én írtam pár lehetséges dolgot. Melyik kábel jött szét? Érdemes lenne másoknak is az infó. Amúgy TISZTELET A KIVÉTELNEK, de én már megjöttem a vásárláshoz asszisztáló szakértőkből... még a hűtővíz kupakját se szedik le általában, hogy ugyan bugyog-e, vagy úszik-e az olaj a tetején, meg a benzinszagú víz jó lesz-e még.
Igaz.
Szerintem is, jobb volna ha összetartanának a DT-sek, elvégre azért van a fórum is.
Meg azt, hogyan kell használni a "válasz erre" gombot.
Apuci, már megbocsáss... Én nem rúgtam össze senkivel a port, de mit látok a képeim alatt? Veszekedtek, szidjátok a motort, meg azt, hogy biztos átvertek. Én megfogadtam a tanácsot, a légszűrő meg lesz oldva. Segítséget kértem, akkor is mindjárt mit kapok? Biztos átvertek, 17 éves fejjel mindent elhiszek, ha hiszed, ha nem egy szakértő ismerősömmel mentem ő megvizsgálta a motort és jónak találta. Nem haragszok én senkire, csak nem kicsit voltam ideges, hogy most itt tönkrement valami, akkor nagyon gáz van.
Nah.
Ha hiszed ha nem, ennek tiszta szívből örülök.
Csak tudod az életben ezt meg kéne tanulnod, hogy nem kéne mindenkivel összerúgni a port, mert nem tudhatod kire lesz szükséged a későbbiekben..........
Látod?
Mondta valaki, hogy vasárnap kell venni légszűrőt?
Mit írtam neked a videók alatt?
Olvassál már vissza!
Tessék, meglett oldva. :) Köszönöm azért a segítséget, de szerencsére csak egy kis kábel csúszott szét, csak nem értem akkor, hogy volt szikra.
húúúhh jaj, gázos ez a dolog, engem az infarktus kerülgetne h a második napon cserben hagyna a frissen vásárolt masina, pedig külsőre nagyon nyerő, de hát a külső nem minden :/
Szerintem illik odaadni az eladásnál a gyári alkatrészeket, nem kérdeztél rá h a cumókat mért nem adja, ez a gép rendszámoztatható amúgy?
Vészleállító?
Ember, Vasárnap volt, szerinted hol vegyek olyankor légszűrőt? Én mondtam, hogy amint van lehetőségem rá kicserélem. Én most csak egy segítséget kérnék, hogy hogyan tudom megcsinálni hogy beinduljon. Tökéletesen indult eddig. Ennyit nem tudtok megtenni, hogy egy kis választ mondjatok? Nem azt kell mondani, hogy átvertek. Egy kis válasz csodákra képes... Köszönöm!
Itt látszik, hogy 17 éves vagy.
Engem tökre nem érdekel, hogy ki veszi meg a motorom, vagy hogy megveszik -e egyáltalán.
Szép a motorod, nekem is tetszik.
Segíteni akartunk, leírtuk a hibákat, hogy miket kell kijavítani rajta.
Az Én motoromat azért dobtam fel, hogy lásd van másmilyen értékrend a 300.000.-es kategóriában.
Te meg a régi alkatrészeket sem kaptad meg hozzá.
Tudod Én vagyok olyan korrekt, hogy odaadom hozzá az endurókerekeket mellesleg nem restelltem arra is új lánckereket rendelni, a sárvédőt hozzá, meg milliónyi alkatrészt....
És én megmutattam volna a fényképeket, meg a videókat a motorfelújításról.
És megint megemlítem, nem rádbeszélni akarom-tam, hanem érezd a másik oldalt.
Tudod az a bajom, hogy ilyen nyikhajok mint Ti, hülyének nézitek az embert, és ha valaki segíteni próbál, akkor már irigy.
Hívd fel a tulajt, reméljük segít, van ötlete, vagy ha nem, legalább hadd fortyogjon kicsit a levében.
Igen, azért nem volt benne az árban, mivel én kértem meg úgy, hogy adja olcsóbban, és mondtam neki, hogy a gyári alkatrészek nem kellenek.... :)
a diagnózis jó a motor pedig hibátlan
Nem mondta senki hogy Te vedd meg Nem vágott át? Rossi, a nagy cimbi "azok nem voltak benne az árban" szövege nem elég? Én is úgy adom majd el a mocit, leveszem a karbit és akkor az nincs benne az árban. Bár egyéni döntésed, hogy mit veszel, kitől és mennyiért.
Rossz karbibeállítás, légszűrő gányolás, rossz gyújtás jeladó, kopott henger, törött gyűrűk, harangozó dugattyú, törött membrán, tömítés, gyertyahézag, gyújtásvezérlő, lelazult lendkerék, szimering... első körben ennyi ezekből a tünetekből. Mit próbáltál eddig vele? Ha tologatod pöffen? Gyertya benzines? Lehet a tank aljáról bement a dzsuva a karbiba, akkor a benzinszűrő.
Nem biztos, hogy átvágott eddig beindult simán. És, ha nekem nem tetszik a motorja akkor miért vegyem meg?
Az hogy próbálta felnyitni a szemedet, hogy olyantól vettél motort, aki átvágott. Erre föl az ő igényes motorját meg nem viszik el. Engem is dühítene.
Apuci mi bajod van velem? Semmit nem ugattam... beletörődhetnél, hogy nem a te motorodat vették meg.
Kezdődik...........
Talán hívd fel a régi tulaját.
Kurva okosak voltatok a Fotógalériában rossi haveroddal....
Hello!

Valaki tudna segíteni? Gyújtásra rakom a motort, rárugok, és semmi nem indul be. Kicsit furcsa hangot ad ki, mást mint amilyet szokott. Először benzinre gyanakodtam, hogy kifogyott, mert nagyon kevés volt benne, hoztam benzint, beletöltöttem, szivattam és semmi. Szivatás nélkül is próbáltam semmi.. Gyertya ad szikrát.
Tudja valaki mi lehet a probléma?