Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kehelycsövet is kiszedtétek a főfúvóka alól? Sokan nem is tudják, hogy ki lehet szedni. Ha nem kap féklevegőt a kehelycső, a furatai tömöttek, akkor besokall a motor.
háháá
na majd csinálok egy pár képet hétfőn legkésőbb kedden aztán feltöltöm ide
én azt mondom a kipu levételével rontani nem lehet semmit meg egyszerűbb is én már ugy vagyok vele hogy amivel a legkevesebb a munka öregszem
kilett pucolva a karbi is és utána álítgattunk rajta
Vagy takarítsa ki a kehelycsövet. Állítsa be a karbit.
na majd hétfőn leghamarabb mert holnap utazok el.
dugó hangja nincs? szerintem kopott a gép, vedd le a kiput és nézz rá a dugóra, ez az én véleményem, aztán ha tudsz lőjj egy képet róla, valami jobbacska felbontásba
hát mikormég kipróbáltam az eladónál akkormég ment csak bevolt zabálva az elején, azt kidolgozta és utánna jóvolt és ahogy szépen használtam folytoncsak rosszabb lett...
Akkor állítsátok még.
múltkor állítottunk rajta mert bezabált állandóan.
karbit be kéne lőni. nem elég hogy kap benyát
ez a tünet mindig is fenn állt vagy szép lassan alakult ki esetleg egyik napról a másikra ?
Sziasztok!
a cdi okozhatja, hogy nem akar forogni terhelés nélkül 9 ezer fölé, terhelés alatt pedig olyan 7 ezernél kezd el dadogni.
Már többféle gyertyát próbáltam, power bevan állítva rendesen és működik ahogy kell, légszűrő kivan pucolva, benzint kap rendesen.
Már amikor elhoztuk akkoris néha "tüsszentett".
Apuci nem tudlak elérni (2x hívtalak), de leszedtem a DT 125 kapcsolási rajzát, és ott is úgy működik a fesszabályzó mint más motornál. A fehér szál a töltés, fekete a test, a sárga-piros a világítás, és a piros megy az akkura. Ha jól megnézed, akkor a világítás vezetéke még a világítás kapcsoló előtt bemegy a fesszabályzóba, mégpedig azért, hogy a fesszabályzó stabilizálja max 13V-ra. Ha kicsapkodja az izzót, annak az az oka hogy vagy kontkathibás a csatlakozó a fesszabályzónál (piros-sárga/sárga kábel), vagy pedig maga a fesszabályzó rossz. A gyári izzó pedig 40/45W.
Üdv.

Eladó az sm szettem ha valakit érdekel.
A motor meg enduró ként eladó
3havi fizetés
abban bízok h majd előkerül, hátha csak kirándul vhol vagy mittomén. előkerül és lezavarjuk a cserét gyorsba
hát igen sajnos
18asba meg szinte lehetetlen gumit találni
ezaz h nem katanas egyszerűen eltűnt, most próbálok keresni mást aki esetleg cserélne
találtál kerekeket?
komplett hátsó krómfelnis DT kerék valakinek? 125R-ből van. lánckerék nélkül, tárcsával...
Kell még tűgörgő?Vagy valami?A hűtőt nem adom 5ért oda..7minimum....
Na, ? Nem kell a Dt túra box?