Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Urak!
Ha valakinek kellene 3 ágú brembo felni szupermotyó szettnek az szóljon, a tzr-ből most van nagyon szép állapotú.
Nincs ütve, festése is szép, hátul Bridgestone gumi, jó állapotban, elől kopott, de tudok adni hozzá egy 80%-os Kendát, keréktengelyeket, km meghajtást, lánckereket adom vele: így egyben 24 gumikkal mindennel. Tárcsák 3e/db áron vannak ha valakinek kellene;)
van egy 37a-s főtengelyem. Lc1 é felkell újjítani annyi de ehez legalább kapsz szettet:)
oksa köszi a választ megnézem mit tudok kihozni van 1-2 ötletem remélem nem kellesz szoksor szétszedni hogy jólegyen.:)



többiek alszank vagy csak nincsen ész osztás? pedig én figyelek.:
csináltass rá vmi spéci tömítést ha jót akarsz
vagy miböl van a henger fej tömítés? házilag megoldható a legyártása?
vagy hengerfejbe marni 2ő nutot az égéstér és víztér meg a víztér és külseje(levegó)közé azt o gyürü? mitoba úgy volt azt kapott 2 ogyürüt meg pasztát azt mint a doxa.
olajpumpán csak a tank alatt a szétosztó kis kockával lehet játszani hogy menyit tolhon a motor? máshol nem mi jólgondolom.
Másik hengerfej tömítésböl mit ajánlottok?mert már szinte hasznlhatatlan le-le darál a motor 4-5 között ugye hűtöbe bugyborékol a víz. meg ijenek azt nme akarom szét baszni csak nem tom mijet kéne venni mert elöző tulaj szerint a gyári az fos.:/ vélemény?
valahogy boldogabb lennék ha kapnék 1-2 tanácsot mert újabban mindenk ielsiklik "felettem"
azért köszönöm.
én nekem a mitoba meg jogba is ijen van anyi hogy én a vastagabat vettem ha jól tudom az 8-as szerintem jó az nem nagyon engedte átt a ganétr persze légszúrő sprével fújdogáltma meg takarítottam.
vettem 6mm-es légyszűrő szivacsot, mi a véleményetek? nemfog ez átengedni minden szutykot?
Sziasztok!

Hát szívom a fogam rendesen... Úgy néz ki a főtengelyem meghalt... Az alsó csapon a hajtókar megakad 1 ponton. Szóval csere vagy felújítás. De egy gond van 53V 80 lc2es blokk. Ebbe nem találok sehol felújító készletet. Ha vki újította már fel az kérem segítsen infókkal. Régebben mintha olvastam volna hogy vkinek feldörzsárazták az alsó szemet és perselyt raktak bele. Majd ment bele a tűgörgő. De lehet tévedek. Ha vkinek van vmi ötlete az ne tartsa magába. Vagy ha van főtengelye a típushoz ami jó és nem aranyár az ára az is szóljon! Előre is köszönöm a segítségeket!
Üdv!
22ért ideadná a csávó tárcsa, és lánckerék nélkül...gondolkozok rajta mert ez a 18" ez egy nagy szopás...nehéz rá gumit találni jót...meg a hátsó felnit mindenképp ki kéne cserélni szélesebbre, mert most 1.85-ös van benne az meg lufasz
Apucinak is ezek a kerekek vannak benne

de szerintem ne rakd bele, hagyd inkább a küllös 18asokat azokkal szebb vagy ha lenne legalább 5küllös ez az öntött
ha esetleg valakit érdekel. eladó 2 kipufogóm.kompletten.olcsón.
az egyik vékony csöves, kicsit már rozsdál, de nem vészes. postázás előtt megcsiszolom. a másik vastag csöves, az igényesen le van fújva hőálló feketével(postázás előtt a dob is le lesz!) mind a kettő folytatlan!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_tdr_125-5697536
szerint
etek érdemes inkább ezeket a kerekeket betennem? úgy néz ki olcsón meg tudnám szerezni a csókától...csak azt nézem h ennek másik oldalt van a tárcsája elől mint nekem. azt hogy lehet megoldani?
ez a küllős kerék dolog eléggé megbonyolodott kicsit:SS
meg akkor a lánckerék rögzítőcsavarjainak a helye vajon megegyezik-e...
65ezerbe elviheted :)
Kell a pénz.. meg a motort is elakarom adni
Sziasztok!
A véleményeteket szeretném kérni! TKR dugót érdemes belerakni a dt-be?
hogyé adod?
Szép! :)
Üdv mimdemkinek

Van egy eladó supermoto szettem ha érdekel valakit szóljon
ha érdekel van egy hátsó komplett kerekem gumistul mindenestül...vagy ha csak a küllők,felni, gumi érdekel és befűzöd az első kereked agyába az is jó...
van 2 féle kipufogó rendszerem is. mind2 gyári, az egyik a vékony csöves , a másik a vastag változat...
sziasztok sok hejen ovastam már hogy lehet álítani az olaj pumpán hogy menyit toljon nos ez a beálítás nekm is jó lenne miel most picit sokat tol és nagyon csipegeti az olajat.ami nekem nem éppen gazdaságos


másik kipufiogom szerintem(rezonátor) szakad öszefele a belseje mivel néha ledarál a motor ojan 5-6 ezernél nem megy tovább forulatban jáccok gázzal azt utánna megjavúl szerencsémre bár bassza a csőröm.

remélem erre kapok valami hasznosat.
átfűzve igen, de a tdr-nek a kerek 18-as ami cak pakk belemegy a dt tárcsájával
namajd meglesz az is nézve mégegyszer!
Dt hátsó kereket be lehet rakni előre?