Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont azt írtam!
tudtommal az nem gyári de tudom hogy van 110es henger.
Lehet, hogy tudok neked hengert
Hát van gyári 110 es henger is ugyan olyan víztérrel
akkor csak jó lesz ez is.
ez neked akk túl kicsi de am annka ojan víztér is kell. nem fogja fözni magát? bár sok sikert hozzá.:)
110ccm es dt-t csinálok :D
55-ös dugo? ez most 41.00-es nekem a 125ös dtbe van 56.00 os dugo
Abba befér még az 55-ös dugó ? mert annyira lesz fúrva ha tudok szerezni
nekem 50es van ami 1-1be jó 80as lc2öre:) hengerfejjel ha érdekel. meg prox dugo van benne.
Urak keresek 80 as dt-hez olyan hengert amit már nem lehet fúrni.
Ha van valakinek kérem jelezze.
ha van pénze az embernek a küllősre ami szerinte szebb mér ne vegye meg?
Amúgy is a fakerék csúnyább, hiába hogy könnyebb, könnyebb takarítani is, első keréken 320-as a tárcsa, satöbbi.
De csúnya.
Bírom ezt, mikor olyanok fikáznak, akik még nem bizonyítottak.
Nem muszáj mindenkinek értenie hozzá, csak akkor vágja ki a zsetont az asztalra.........
látom Apuci :D mert a 22 máris olcsóbb mint a 24, akkor is ha nincs hozzá annyi minden:D:D:D
Ha itt nem ingyé adsz valamit, esetleg 3 kóláért, akkor nem nagyon fogsz bizniszelni.......

Szeva van egy telszámom akinek van bontott blokk felek meg ilyesmi ha kell szólj.
Szép jó napot mindenkinek!Segítségeteket szeretném kérni ha valaki elmondaná,hogy a fordulatszámmérő spirál hogyan rögzítődik a blokkba? Ja meg,hogy hol van elvezetve. Mert most vettem rá de nem tudom merre húzzam egyébként van e különbség az lc és lc2 spirálja között.
biztos a hengerből jön? nekem is bezizegett valami és rájöttem h a kipu hővédő rácsának az egyik csavarja fellazult és ott rezgett... azt hittem beszarok mire megtaláltam h mi adja ki a hangot...
azért ilyen ár mellet megfontolandó hogy 50 a fűzöttre vagy 25 a 3küllösre szép felnicsíkot rá, gumi jó tárcsa lánckerék jó, elgondolkodtató az a 24k
adjatok tippeket mi a lófasz rezonálhat be 4-5ezer környékén a hengernél?power kilőve, tűgörgő csapszeg kilőve, dugó kilőve most kaptam szét, semminek nincs akkora kopása hogy hangot kéne adjon, dugónak van egy minimális, de kb mérhetetlen, a kis gyűrűk látszanak még rajta, csapszeg kis elszíneződés ami szerintem teljesen normális, hajtókarban az a minimális kotty ami kell má kezd a faszom nagyon tele lenni vele
jó, de nekem olcsóbban kínálták
de meg gondoltam magam. inkább mégis szenvedek a küllőssel
Most olvasom hogy te is ilyet akarsz berakni XD bagoly mondja verébnek
nem nagyon szeretik az ilyen botküllőseket betenni SM szettnek
esetleg ha piszok jó áron adod rácuppanhatnak
12ért sok darabja?
Jó drágán adod......