Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Maga a dobozka rajza kéne a belső alkatrészekről?
Sziasztok Tudnátok nekem 80-as Dt-hez adni egy Cdi kapcsolási rajzot ( nem a motor elektronikáról hanem csak a CDI-ről kellene) mert nem találtam sehol Ha lc1 kapcsolásit adtok az se aj mert ugyanaz
Sziasztok!
A következő motorokat bontottam el,ha valakinek kellene valamilyen alkatrész belőle,kérdezzen,hátha megvan még:
- MZ TS 125
- Yamaha DT 80
- Yamaha DT 50 levegős
- Honda NSR 125
- Honda MTX 80
- Suzuki DR 600
- Suzuki GSX 400E
- Suzuki GSX 250F Across
Telón nem mindig vagyok elérhető:
06702172322
ramsess@citromail.hu
Keressetek bátran!
sziasztok a kérdésem az lenne hogy a képen mék a töltő tekercs? mert vettem fesz szabályzot azt vagy az is szar vagy töltő tekercsem szar. nétem fojtonoságot bár már nem vagyok biztos semmibe :/ a lényeg hogy 1 2 kábel jön ki ugye 1 megy a gyujtásnáak 1 pedig 2 csatlakozos azon van az üresjelző is nah ott mindegyik fojtonos de a 2vezetékes zöld fehétr és fekete piros ha jól emlékszem nem.
az lenne az igazi szopás de rendes nem tetszik már az utca keveslem a dt erejét
csak aztán nehogy megint elvegyèk
jogsimat is visszakaptam idő is jó igaz lázas vagyok de végre újra hivatalosan motorozhatok
Sziasztok! Olajcsere annyibol all, hogy leeresztem a regit, es feltoltom ujjal? Semmi szuro nincs, legteleniteni gondolom nem kell!? A tartalyba hany liter olaj kell? Elore is koszi a valaszokat! :)
meg kérdezném hogy a karbi fűtéses dolog nekem jó vagy sem?80 asomon nem votl az is gond nélkül ment. vagy esetleg fogyit csökkent vagy mi szerepe lehet?
sziasztok mint irtam a dt-hengerfejproblémás nézegettem a hengerfejet még nem húztam szét sajátot sajna nincsen miböl még és nekem a mitomon 2o gyűrü volt a hengerfej tömítésem és kész szerintme sokkal jobb volt mint a tömítéses dolog a yamahánál mivel nutanna néztem hogy azért elég sokembert szopat.
am arra gyanakszom hogy a hengerfejet sikolni kéne mivel az elöző tulaj másik hengert cserélt és gondolom hengerfej maradt és nem úgy vannak "öszekopva" ha lesz pénz széthúzom és ránézek.
szisztok lc2 hoz kéne müszerfal
az jó az tetszik. majd nézek rá valami kis jófélét. köszike
Hát ne alut tegyél rá. Az versenyre való, minél könnyebb legyen. Azért tesznek rá egy merevítőt, hogy valamit kibírjon. Nekem a korábbi DT-n a krómozott acél kormány elpusztíthatatlan volt. A végei már lekoptak, de még mindig gyári állásban volt.
nem tudjátok véletlenűl hogy a hátsó himbánál ahol megy a lánc az a kis müanyagos gumis láncvezetőnek mi a neve és hogy újba vagy használtba menyi esetleg valakinek van mert enyém fölött eljárt az idő és szúrja a szemem nagyon nem akarom hogy elhagyam vagy valami azt kopjon a villa.
Már itt is mondtam, de akkor mégeccer:

Lehet kapni papírboltokban prespán nevű papírtermékből lévő irattartót, az tüök jó anyag.

Kicsit élből folyadálló,hőálló, akármi álló.
http://www.prestigioplaza.com/... elado ugyanez pirosban 5000 forint nincskibontva most nyertem zagrab ban
azé nem pont.:D am nem estem nagyot kb mintha ledölteném. azé faszom bírjanak má anyit. nem?
Betonvas Ha esel, bármelyik elhajlik.
sziasztok mondjatok már nekem valami jó és strapabíró kormányt. nekem pazazz van ha jól irtam de sikerült nagyonpicit elgörbítenem.:D lehet nem kéne jáccani poros hugyos parkolóba na mindegy.
Gyári rezó, nyitott dob
amúgy azt tervezem! valami vagány színes háttérvilágítást szeretnék majd neki:D
Azt hittem a DT műszerfalát fabrikáltad meg, azért voltam kiváncsi Egyenirányítás után mindig illik a pufferelés.
és milyen kipufogó volt rajta?
sima 5mm-es LED dióda. képet nem tudok róla mutatni, mert még anno az ETZ hátsó lámpáját csináltam meg ledesre(32 piros led, 2db fehér). volt abban is egyenirányító, de attól még ha nem volt megfelelő fordulatszám vibrált és elég zavaró volt.
ez az egy képem van róla:
http://www.sportmotor.hu/motor...
Milyen LED-ek vannak? Lefotózod? Amúgy vagy oda, ahonnan kapja az áramot, vagy a LED-del párhuzamosan egy kis kondi és kész is. Az izzó villogást már nehezebb orvosolni, nagy kondi kell oda, meg aztán halványabb is lehet a végeredmény. Lehet nem is érdemes vele foglalkozni.