Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kalibert szoktak rá használni, de kb igen.
Ránézel és ha nem negyed centis rajta a lyuk, akkor átfolyási :D 2,5mm azért csak látszik má
Nelegyémáilyehülye'...a múltkor má' megdumáltuk odaát, hogy az nem lehet a rendes méret, maximum átfolyási szám
és mi alapján tudom meg hogy ez most átmérőbe mekkora? dörzsárat beledugom aztán szija?
Nem tudtam ma beszélni haverral mert melózott, ahogy tudok szólok.
kétféleképpen számozzák, átmérő, vagy átfolyás.
de kettőnegyvenes, nincs rajta semmi más szám
sziasztok a dt-men a hátsó tárcsán találtam 1- hajszál repedést ...kb mennyibe kerül egy tárcsak ..? mert gondolom ki kell cserélni ...
Az sztem átfolyási szám.
aszontátok 120körüli a gyári meg ami kellemes neki, tegnap megnéztem és az enyémbe 240es fűfuvi van oszt akko ijenkór mi a hejzet?
Azaz, pontosan!
Hüje vagy te ehez, asz nem ragatt meg me átforog.
Szarrászorult a dugattyú. El is tört. Kezdhetitek szétszedni! De amennyiben szerintetek nem szorult meg, akkor tologassátok még. Csak felesleges.
Akor bizonyára nem akadt meg
D:)
A dugó nem akadt meg, mert a megszokott könnyedséggel lehetett be rúgni.
Sziasztok! Olyanba kérném a segítségeteket, hogy egy túra alkalmával ismerős dt-je megállt. Mentünk kb 60al hirtelen be satuzott a motor puffant a kipufogó 2-3t és utána nem is indult. Szikra van, próbáltuk betolni, de akkor is csak puffogott a kipufogó... Ötletetek vagy valami tanácsot tudnátok adni? Én személyem szerint a gyújtásra gondolok, hogy az lehet a ludas.. :S Help
De még az akkus táplálás esetén is kaphat pufferkondit.
Akkuról nem vibrálhat. Esetleg akkor vibrálhat, ha nem közvetlen szálon megy az akkura. Vagy leesik annyira az akkufeszültség, hogy elalszanak a LED-ek és a töltés impulzusaitól tudnak csak felvillanni.
egyenirányított, akksiról menne minden
Akkuról?
Pufferkondenzátor a szerkezet feszültségforrásának + és - ága közé polaritáshelyesen. De remélem egyenirányított, nem direktben a tekercsről van hajtva, vagy a cuccban van az egyenirányító.
az
nekem nem vibrál a nyócvanasba a led sehol se. érdekes.
az sok érte nekem.
mi kell ahz hogy a ledek ne vibráljanak alapjáraton ? rotyogóba akarnak csinálni ledezést aztán valami 3-5ezres elektronikákról megy a vita...