Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már nem tom megnézni össze raktam ...
helo se hire se hamva!
én akkor is szimeringre tippelek
Meg nem tudom hogy a gyújtás nélkül mit takar, leszedett pipát? Akkor van ténylegesen tuti gyújtás nélkül.
Az elfordult súber több levegőt engedhet át, mint alapesetben, ha a letörés oldalra kerül, de attól még nem kap több benyát. Szóval szegény lesz a keverék. Magas hőmérséklet. Öngyulladás. Be kéne állítani normálisan azt a karbit.
itt nem ilyen baj lesz ha gyújtás nélkül is forog a motor
főfuvit mi alapján méretezik? furatátmérő?
sziasztok lc2 hez kéne müszerfal ha lenne valakinek sürgös
A súbertű tud mozogni, nincs megszorulva? Meg a kis pöcök, ami poziciolnálja a súbert a helyén belül, az helyén van?
Szia.
A tükör oda ért már?
kiszettem minden csavart mindenhol magas nyomásu levegövel kifujtam és nem volt piszok sehol a könyök csöhöz tömitést vágtam (AZBEZT) ha igysem jó vissza viszem a gazdájának ugyanis motor szerelö....
Sziasztok van egy fehér eladó sárvédőm ha valakit érdekel:)
hát még nem tapasztaltam, talán csak annyit h az adagolhatóság nem legjobb de azt is csak haverom r125-éhez viszonyítva, akkor ezt is felírhatom a folyadékcserék mellé
Nem is arra gondoltam. Hanem sok nagy fékezésnél felmelegszik, aztán egyszer csak hopp nincs fék. Gázzá alakul a folyadék. Egy régi folyadék valószínűleg nem annyira stabil halmazállapotú, bár ki tudja. Jobb a biztonság.
megköti a vizet és ha nagyot kell fékezz felforrhat benne a víz és akkor szija fék
A folyadékszintet nézve tele van.
Hát lehet nem kicsit. Főleg ha nagyot kell egyszer fékezni és a régi elpárolog.
hopssz most h beleolvastam ebbe a cikkbe látom h 3 évente cseréni kellene a fékfolyadékot, az enyémen még biztos nem volt megbontva a fék ezek szerint a fékfolyadék van már vagy 6 éves lehet már megérett a cserére az új folyadék javíthatna is a féken amúgy?
Egyszer lehet átnézek majd osztálytársaimmal :)
Ők sokszor szoktak oda járni.
Majd szólok akkor, és körbevezethetsz majd :D
és a vicc hogy elején leírja hogy nem olaj de a végén mégis mindenhol olajnak nevezi
folyadék!

amúgy te nem is vagy messze tőlem ha esetleg Szekszárdra jösz szólj
Igen, a nevében fékfolyadék van, de a kategória fékolaj :)
pedig a folyadék nem fél
Ezért kell megnézni honnan veszi az ember. Még a nevét se tudják.
benne van a nevében....félfolyadék