Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyen ingadozó feszültséghez? Akkor már LED-es cuccot tegyél bele.
Nem lehet hogy kézzel hozzá lett érve a burához? Vagy szimmetrikusak a foltok?
monyuk enyimnek jónak tűnik csak ojan dúrván lehord..:D a refi a tompitottom.
Nem kap elég benzint! Diesel üzemben megy, öngyulladással, sürgősen karbipucolás kell neki és beállítás, ameddig szét nem olvad a dugattyú.
xenongázos h4 lesz enyimbe ha lenne pénz akk xenon.:D tank alatt csak elfér vagy valahol.:D
mérj egy feszültséget az égőnél , meg a fesszab után és meg lesz hova tűnnek el a wattok akkor :D
Hello volna 1- kérdésem dt ügyben ...olyant csinál a gépem hgy üresben felpörög mindha fent akadna a gáz..söt ha a gyujtást is leveszem tovább megy a motor ...mi lehet a baj...?
mennyi az ára? mi hiányzik belőle?
Értem persze...vegyél h4-est, elvileg azzal jó
és mihez? repülöhöz?
Nem akarlak leszolni de mégha van is valakinek nehéz lesz megtudni hogy mihez. remélem érted mire célzok.
elvileg igen..:)
Megnéztem autó akksira kötve a lámpámat. Valószínű rossz az izzó bele, nem jó a halogén, egy csomó sötét folt van a bevilágított területen, ha érted mire gondolok. Nem szépen teríti a fényt.
tdrhez is jó ez a szett? 1992eshez?
én is h4-est hallottam, hogy azzal faszább
csináltok?
Itt vannak a képek a tömítéskészletről....
majd ha lesz tali megnézem;)
ha nem hiszed majd csinálok képet hogy azal hogy világít
hy! keresek egy olyan fogas kereket ami a berugó és a kuplung között van egy szabadonfutó tengelyen. valakinek van esetleg? reális áron?
55/65 h4
bekötözött szemmel szedte szét
ha szétszeedte mé nem tudja öszerakni?:D
nem, a 125ös DT-ben gyárilag 40/45ös van... a foncsorra is az van rányomtatva szóval tuti
Nagy is bele az égő.