Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem 25-ös a gyárija? Amúgy én ezért fogom diódákkal megoldani a helyzetjelzőt meg a műszerfalat a töltő tekercsről. Úgy nyerek a világításra előre 15W-ot :) Ha még újrakábelezem, és megcsinálom a kapcsolókat is jóra akkor nem fog esni csak a kábelezésen 2-3V... az rengeteg. Nekem egyedül a 25-öst égeti ki fehérre. Jobban is világít mint a 30-35-össel. Viszont 25 helyett majd a 40-eset is elviszi majd szépen.
A csívócsonk belső átérőjéhez kell válogatni, de a karbi belsejének kisebbnek kell lennie, hogy jó legyen a porlasztás. Szűkület kell. 14 vagy 16-os karbi van gyárilag a 80-ason. A repedést fotózd le! Valószínű hogy javítható.
hát én a videó elég haloványnak látom.
Az a gáz vele hogy ha jön szembe egy autó, akkor semit se látok. Ha még eső is van mellé akkor meg pláne. Nekem meg kéne a minél jobb fény ha már éjszaka mászok vele haza a pizzériából:D Fényerőre szerintem megvan. Pont ma csináltam egy vidit, lessetek már rá hogy jó-e így kinézetre.vid
engem se zavar... este városba úgyis van elég fény, városon kívül meg jobb mint a vak sötétség...
azééé' mondom, hogy a gyári még gyengébb..még halogénnel is kaka...ez van sajnos mondjuk..nekem teljesen elég volt eddig...soha nem volt rá panaszom, mások mondják állandóan, hogy így szar, úgy szar
enyémbe 40/45-ös van halogén, R2-es foglalat...és ez is gyenge
Alapból szar a pilács ezeken...halogén izzóval még tűrhető is..lehet, hogy nem bele való a tied...próbáld egy másikkal..hátha
Fotózd le a hengert a karbival , kicsit felülről és megmondom mekkora az. Meg milyen karbi való rá.
Összerakást kérdezte :)
hát hogyha tényleg 80as akkor egy 19es karbit elkéne bírnia
Ez 50ccm hány lóerős?
HeLP!

Dt80lc2-n gyengének találom a világításomat. 12v 35/35w izzó van elől, halogén. Nem belevaló szerintem, mert nem tökéletesen illeszkedik a foncsorba. Valamint erősségre szemmel láthatóan megvan, mert nem sárga a fénye hanem szép fehér, csak olyan mintha nem jól szórná a fényt, nagyon össze vissza hord. Lámpatest jól van beállítva. Lehet valamit kezdeni vele hogy erősebb legyen a pilácsom? Milyen ezeknek a gyári izzója előre? Most ilyen van benne.izzó
Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem ami valószínüleg nem lesz egyszerű(nekem legalább is)! Vettem 1 94'-es léghűtéses 2 ütemü Yamaha DT50-t amit 1 ismerősöm segítségével pofoztuk helyre(kuplung, berúgókar stb.). Ott akadtunk el hogy kéne rá 1 másik karbi, mert ami most van rajta (Dellorto bs phbd 14) annak elvan repedve az alján a műanyag(?) "teknő" és folyik az üzemanyag belőle! Na már most az 1 dolog hogy sehol sem találtam direkt 50-s re karbit, de az ismerősöm szerint a moci valószínüleg csak papíron 50-s, és valójában 80-s ami ha igaz teljesen más fénybe helyezi a dolgot. Mivel szerinte kizárt hogy egyforma karbi való hozzájuk, így azt tanácsolta hogy próbáljak meg direkt a beömlő torok átmérőjéhez (amire felcsúszik a karbi) keresni, ami pedig 20 mm-es! Szóval ebben szeretném kérni a tanácsotokat/segítségeteket hogy most akkor milyen karbit is kéne vennem, esetleg alternatívaként 1 "univerzális" karbit , ami bizonyos "torok" méret tartományban állítható (valahol olvastam hogy van ilyen is)! Bocs ha kicsit szájbarágósra sikerült a fogalmazás , de mint laikustól aki nem konyít hozzá remélem elviselhető?!
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv.

Ha esetleg valaki érdekel.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
am hejedbe néznék service manualt azt abba látod és ha nem világos vagy elbaszod akk többi segit :D
rem valak linkel majd 1ábrát am ha jól emlékszem akk lentről csavar ki ugye fent seegert kiszeded alatta kis henger ki alatta van a rugó ayt ha a csavart ugye kiszedted akk a krom szárat meg az alját 2é húyod ez nehéz lesz merrt a bronz kiscsúszo csapágy agymi fogja nagyon erre emlékszem bár lehet pontatlan meg ijenek a dolgok nevét se tom pontosan majd kiosztottok
multkor néztem voltak papirosak pont az emlitett tipusok viszont azt nem néztem h menyi kw.
Am én azért akarom keményiteni mert sm. Abba meg jólenne am lehet bele yz telot tenni az forditott stb.....ha lenne jóáron yz akk elgondolkoznék rajta :) akk úgy patika lenne
Sziasztok !
Le tudná írni valaki, hogy mi az összerakási folyamata egy DT 80-as első teleszkópjának ?!
Melyik típus?
ha jól emlékszem te mondtad hogy csak lájtosabban szeretnél vele endurozni, oda tökéletes mert nem rázza szét a kezedet, de ha már kicsit beszeretnéd terelni kanyarba akkor már necces, mert ha gyorsabban mész és fékezel nehéz ráhúzni kanyarra mert beül az eleje
tehát nem anyira szar mint ahogy én azt elmondtam sokan használják pályán is.. kinek mi
A kdx, rx, wre-vel az a probléma, hogy a legtöbb okmány nélkül van az országban és ha van hozzá okmány, akkor sem 11kw szerepel a forgalmiban. Nekem pedig A1 jogsi van csak! Illetve azokból egy normálisabb darab 300ezer fölött van jóval!
Esetleg további típusok, amikről jó a tapasztalat?

Vagy egy teljes teleszkóp cserével nem lehetne korrigálni ezt rugózási problémát? Pl egy ttr teleszkópját bele tenni, ha lehetséges!
sztem van,de holnap reggel megnézem....és jelentkezek délután...
használtat nem lehet kétszer feltenni. még kérdés lenne, hűtőd nincsen véletlen? látom van alkatrészed bőven :)
sziasztok szükségem lenne dt müszerfalra a képen látható tipusura
de csak az egyik feléről van képem