Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hanyas évjáratú attól függ. gyári áttételt szeretnél?
Sziasztok Dt 125r-re szeretnék láncszettet vennék éS nem tudom mijen fogszámú fogaskerekeket és szemszámú láncot vegyek.(a motort endurózásra használom, közuton nem)
köszönöm a segítséget
Hali!

Ha van valakinek eladó dt 125 R-hez első lengéscsillapító érdekelne.

Köszi, Z
Oksa!
Verjed havre szorgosan. Nekem is úgy jött ki, de kb fél órát ütlegeltem meg nem kalapáccsal hanem kisfejszével, meg egy menetes szárral!
Helló!
Kb. 1 hónapja küzdöttem meg én is ezzel a problémával! Nekem megoldásom a blokkot ki kell venni minden képen. A teleszkópot meg amit tudsz szedj ki hátulról. A légszűrő doboz simán maradhat. Flexel lecsapod mind a 2 oldalát ami kilóg a vázból a tengelynek. Ha ezek megvannak akkor a blokktartó bigyót amin a tengely van és a vázon is megakad 1 kis fül miatt. Azt óvatosan meghajtod ameddig nem fordul le a helyéről. Ha meg van ez is. Akkor fog 1 fűrészlapot. Nekem csak simán a lap fér el sajna. Betekered rongyba amit fogsz vagy vékony szerelős kesztyűben elkezded váni a tengely. A váz és a blokk tartó között kezded el vágni. Azért kellett elforgatni azt mert nekem befeszült a helyén de ahogy elforgattam kényelmesen elfért a fűrészlap. Nyugi az a tengely nem olyan hű de kemény viszi mint a vajat a fűrész is. Időigénye nem olyan vészes. Amikor elvágtad 2 helyen a tengelyt és ki jön a blokk tartó tengely irányba befele megütöd a tengelyt kicsit. Aztán kint is van. Ha érdekel én miből csináltam tengelyt meg hasonlókat akkor írj ide.
Remélem tudtam segíteni.
Üdv: Viktor
nekemvan itthon 2 gyári kipu rendszer is. az egyik a gyári vékonyabb a 89-es évjáratúrol, a másik egy újabb Dt-ről ami vastagabb csöves.
lehet eladom majd valami jelképes összegért
Igen igazad van elnèzèst kèrek. Most nèztem hogy 10w -s olaj kell bele de ha 15 vagy 20w -s olajat hasznàlok akkor kemènyebb lesz igaz?
Mivel gyári dobom-rezóm nincs azokat megtartom de a karbit eladom 6000ért,ha érdekel....
A karbitól levegő (bőgősebb a hangja) nagy fordulaton is..
Sztem nem forog többet,csaktöbbet kap .. alul is erős beállítás kérdése,nekem a kipu végett van de így vettem..
az se baj ha szarabb vele a motor? csak a hangja legyen crossos? giannelli rendszert tudsz venni újat 60körül ebayen jóval olcsóbban
nekem kéne minden ami krosszosbbá teszi a hangját
mennyiér adod öket?
4hsz-el lentebb belinkeltem a DT80 manualt...
Megkerestem neked az oldalt.
Tessék.
http://yamahadt.uw.hu/dt80/ind...

Teleskopgabel-d
ampferol 366cm3
A jobb oldali az LC2, a balos az LC

akkor az ott marad...majd kivágja akinek 2 anyja van...amennyire tudom leszedem a festéket, lealapozom és lefújom...
Na várjál én neten olvastam ezt a 2,2 deci olajat azért mert más faszságot írt ne engem basszál le én csak közvetítettem de ha rosszul írtam elnézést kérek (ha kell belinkelem az oldalt)
Nem fog kijönni!
Blokk ki, és el kell vágni a tengelyt a lengőkar mellett.
akkor ütöm...majd kijön..ha meg nem akkor szétvagdosom a geicbe
Cs all! Ma mentem kicsit DT vel me beszart a szimi. Ez van néha a DT vel is kell menni. Jó kis gép ma megint tanultam kaparva kanyarodni füvön nemtom hogy mondják driftelni.
a persely rá van rohadva..ennyit írtál...az oké... de milyen persely? hol van abba persely?
Basszus már leírtam.
Olvassál már vissza!
Szerinted mit csináljak azzal a tengellyel? üssem? hátha elengedi?
Jah és száranként!
Ne írkálj már faszságokat.
366cm3 -t ír a manual, az meg több mint 3,5 dl....

Ha nem tudsz valamit, nézz utána....