Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azt hiszem van még egy nagy műanyag fogaskerék is minnyá nézek valami robbantottat
hali
Szeretnék majd ford. mérőt a dt-re mivel ugye az enyémen nincs . Néztem, h a km óra leválasztható a gyári tartóról, így kell egy spirál, óratartó, kihatás, és egy óra. Nálam le van dugózva a spirál kihajtás, valószínű h alatta semmi sincs, az volna kérdésem, h ezen kívül link képezi e még valami a meghajtást?
a piros színű koncentrátum való alu ötvözet radiátorhoz-blokkhoz hengerfejhez.

50%os higításúval járok, így tuti van kenése a szimeringnek!
olyan kell amin írja hogy nem bántja az alut, majd mindjárt megmondja valaki hogy glycol vagy mi a tököm mehet bele vagy nem
Nem hittem volna, hogy ilyen jó lesz. Ügyes!
köszi,
Az lehet nagy neki, attól függ, mekkora a cső mérete a cagiván. Enyémen az aprilia RS, AF1 tompító szolgál jól, hangja is jó, és kis toldócsővel szépen kijön a helyére.
És sima hűtőfolyadékot bele a dobozra írt keverési aránnyal?
Eladó,ha esetleg valakit érdekel!
dede
a vízpumpa legalsó csavarját kitekered és kinyitod a hűtő kupakját, így a szakszerű és ne tegyél bele sima csapvizet mert az belekövesedik, meg nincs ami kenje a szimeringet, mindenképp kell bele hűtőfolyadék megfelelő keverési arányba szakszerű
Sziasztok.
Gondolom nem csak én lógok a szombati munkanapról .
Úgyhogy neki is állnék lecserélni a hűtővizet a motorban. Igazából még egyszer se csináltam ilyesmit. Az szakszerű hogy alul lehúzom a csövet leeresztem kicsepegtetem a cuccot. Ezután visszarakom a csövet, feltöltöm vízzel és járatom a motort míg el nem kezd a vízpumpa forgatni. A motoroknál is nyitott kupakkal légteleníti önmagát?
Sima csapvíz gondolom jó lesz bele.
Csőcső
Még mindig keresek eladó 1989-es yamaha DT LC-hez powermotorja+hozzá bowden, ha igen mennyiért.
jó korai vagy csak nem iskolába készültél ?
szerintetek 125-ös caqiva hangtompítóval mijen lenne.
lenne egy 2000-ért
gratulálok
te ne nevessé Jacek te meg egy igazi búúúzi vagy kapjátok be jól bebasztam éjenek a Gáborok
hali mindenkinek 1 1/2 hete vetem egy yamaha dt50,polinihengerrel agyon gyilkolva.kezdésnek furratás+dugo már 50km mentem vele.
keresek alkatrészeket pl:hangtompitót, gyújtáskapcsolót,aksi tartóra fedelet,irány jelzöket
Elkezdtem ma a fóliázást...aztán 1 óra küszködés után csődöt mondtam...........de jött a megmentőm: ..............................ANYA egy fél óra alatt behúzta nekem a 2 oldalidomot úgy, hogy csak lestem...körbevágtam, átmelegítettem, és heló... jövőhét hétfőn meg kedden megcsinálja a többit...addig leszedem neki
a képen sajnos a fény miatt alig látszik, meg van rajta egy-két kisebb hiba...de tökééletes..felmatricázva fasza lesz
apád fasza
mondjuk ha nem csak koxolnál hanem edzenél is
Ez már nem fog kijönni....tegnap 2 óra, ma fél óra erős ütlegelés és semmi....így marad sztem
Még mindig keresek eladó 1989-es yamaha DT LC-hez powermotorja+hozzá bowden, ha igen mennyiért.