Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már azt se bánnám... az ideg megöl, hogy bármit megcsinálok...és egy szaros kis fos tengely fog ki rajtam
2,2 - 2,4 Deci
tegnap engem cserben hagyott a kis DT.....nem akart beindulni....néha elkapta de nem indult...ott éjszakázott a havernál mert szerszámot ugye nem hordok magammal.....meg durrogot, na mondom költhetek rá megint......passatot nem tudom csinálni... ma átmegyünk érte, mondom azért csak kiveszem a gyertyát és rakok bele egy másikat, első rúgásra indult.
Hali. Dt 80 lcII teleszkópba mennyi olaj kell?
tuti rábaszol és költhetsz ár vagyonokat
én is szétvágom neki 4 darabba....azon ne múljon a barátságunk...
Abba van persely? és azzal mi a tökömet tudok csinálni?
Hiába tekergeted a tengelyt, mert a persely rá van rohadva.........
Hát ez hihetetlen nagyapám ilyenekkel foglalkozott de ő neki ez nem jutott eszébe meg nekem se holnap este addig rántgatom amíg szét nem jön ha nem jön szét akkor szétvágom :DDD
Radicsék ingyé szétvágják.........
Akár négyfelé...........
Mindent próbáltam...tekertem a tengelyt és közben ütöttem..mindent az ég-világon
vigyek lángot? szétvágjuk...
Azt a részt is próbáltad kihajtani ahol a tengely feje van? Mondjuk ez elég furcsa mert nekem csak az anyát kellet lehajtani és már kint is volt
ha már idegből ütöm akkor elég nehéz...
én konkrétan az alját a bal kezem a becsúszó szárat pedig a jobb kezembe fogtam. így jött szét.
nem én miattam.. Ti nem tudjátok eltalálni a tengelyt.
Akkor tisztázzuk mégegyszer mert nekem ez még mindig elég furcsa odamegyek a telóhoz a kezembe veszem meg fogom egyik kézzel vagy befogom satuba az alját megrántom és már szét is jött ennyi az egész? Erre nem tudtam rájönni fél év alatt ?
Akkor miattad basztam le a kezem 2 helyen? szomszédnak még fel is dagadt
én fogom.
Igen, arról. Nem fújtam rá csavar lazítót, mert feleslegesnek tartottam...forog a tengely..nincs berohadva..lötyög is egy minimálisat, de megmozdulni kifelé egy csöppet sem akar...olyan mintha valami fogná.
húú a méretre nem emlékszem, tavaly nyár elején csináltam. holnap megkeresem a dobozt, hátha megvan még.
Tudtommal a 80-asnak a blokkján nem megy keresztül ez a tengely.
Magyarul ha kiveszed a blokkot, akkor hozzáférsz a flexxel.
Szerintem ez az egy járható út a szétszedéséhez.
Miért akarod szétszedni?
Lóg a lengőkar?
Melegítésre tágul az anyag igazából az lenne az igazi hogyha a tengely hideg lenne és ahol megszorult azt a részt kéne melegíteni
Mert a tengely a melegítésre összemegy, vagy mi?
amikor mi szedtük szét az etz-t, a lengővilla tengelye nekünk is be volt csöppet rohadva...nem mozdult egy milit se pedig már rátettük egy bakra és baltával csapkodtuk
amit mi cisnáltunk az az volt hogy fúróval szépel elkezdtük szétfúrni az egészet, meg így belülről szétdaráltuk, közbe meg egy vágóval baszogattuk. ja és közbe elfogyott egy flakon csavarlazító.
ez a mutatvány csupán 2 teljes nyári forró nappalba került, azt hittük megőrülünk...