Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

He van még matrinyád? Vettem ma fóliát..valszeg hétvégén áthúzom a DT-t, aztán nem találom az istenért se
legyél bejárós a DT-vel
amúgy jösz most kunmadarasra?
én inkább koleszba csövezek majd de a motorszerelésben látok még egy kis reményt, olyan ami érdekelne másba semmi remény. jó országba születtem az az igazság
MAMI-ba mész ? én is néztem azt a sulit el bírnám viselni, csak a koleszos megoldás nem teccik
amik nekünk szanaszét vannak szórva a motoron neked mindent beraktak egy helyre, van ott egy olyan cucc hogy amikor ráadod a gyújtást kattan egyet, az mi a fasz elektronikához én még tiszta hülyevagyok, jövőre csak megtanítják
Feladom.
Szia elfelejtettem pénteken feladott.
Jó így?
valaki tud segíteni hogy milyen fojtások vanak a dtbe egy 2004esről lenne szó eddig minden fojtás benne van
Esetleg van valakinek eladó yamaha DT-hez powermotorja+hozzá bowden, ha igen mennyiért.
Ebben nem CDI fojtás van.
Fotózd csak le a jobb oldali hűtőrácsot szemből!
Jobb alul kell lenni egy szürke kis dobozkának, amibe 4 szál megy.
Az elszíneződéstől egyedi a motorom :)
volt arról is, olvassá vissza éppen ajánlanak egy tuti trükköt h tüntesd el az elszinaződést
Az enyémről van szó ? :D
na itt egy kép itt pont látszik vagy 5 dobozka, vajon melyik a sok közül? Tomi dt-én télleg elég szembetűnő sajnos az az elszineződés, de amúgy nagyon patika gép van benne vagy 3e km
az enyémen így néz ki:
http://www.2rad-sausenthaler.d...
nesze nemtudom miez de ugygondolom hasznos lehet neked
akkor nemtudom, 04 utánit én még nem láttam idom nélkül

amúgy Tominak a kifehéredett idomokra a hűlégfúvó hasznos lehet, nem tűnik el 100%ig de nem lesz enyire szembetűnő
igen az lesz az! a tank alatt van, tégla alakú fekete dobozka...
legalábbis nekem. lehet neked is az olajtartálynál van.
áááá csak 5db ilyen doboz van rajta kb, ha nem több xd, amúgy Tomi nem Ádám motorját vette meg, ez a gép Pestről van
nekem jobb oldalt az olajtartályon van, de neked tudja a fene keress valami fekete dobozkát amibe vezetékek mennek
a te motorod volt az Ádámé?
Hali!
Egy kis segítség kellene!Tud valaki Vásárosnamény vagy Fehérgyarmat vonzáskörzetében jó és megbízható motorszerelőt?
amúgy ezt a cdi-t hol lehet megtalálni a motoron, ahogy leveszem a tankot egy dobozka egyből szembetűnik, az volna az?
hali
A dtmet már eladtam, elég rég volt mikor szereltem.
Ha jól emlékszem a teló tetején van 1 fém dugó amit egy seeger györü szerü dolog tart a helyén, seegerhez hasonló. ha ezeket kiveszed kijön a rugó. A teló alján van egy csavar azthiszem imbusz volt, azt kell kitekerni és úgy jön szét, de a két felet szét kell húzni közbe és ugy kell tekerni a csavart.
De már 2 éve eladtam a motort úgyhogy lehet hogy csak úgy körülbelül tudtam leírni, az biztos hogy egyedül nem tudtam kellet hozzá 1 segítség is.
Szimó küllőm van elég , bár holnap szimóval megyek :D