Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen arra gondoltam! Egyébként a dugón nem látni semmi extrát.
az alsó gyűrű alját mondod? baloldalt?
tényleg valami...
mikor kész lettem sötét volt örültem hogy mindent elpakolok, azóta meg nem néztem még.
most lehet elemezni a fotókat. :-)
A gyűrűből mintha le lenne pattanva egy kis darabka!
sikerült előszedni pár fotót, véleményeznétek láttok-e a dugón pl. valamit ami nem egészen jó?
azonkívül hogy tiszta fekete pasztás és büdös, az előző tulaj telenyomta ezzel a vacak anyaggal mégis eresztette a vizet oldalt.
megvan a jókai téren készített HF tömi, full fém volt benne...
kaptam kis klingeritet is a henger alá azt majd kivágom, és tisztítás után mehet össze vékonyan hőállóval bekenve.
Bontatlan csomag? Mennyit kérnél érte?
az tök jó ha bezár:D a németek pedig nyomtak bele lóvét állítolag
Nekem van ismerősöm aki szegeden és van aki pesten végzett a pannoniába, mind kettő azt mondta hogy nincs színvonal, nincs motor amit szereljenek, aki pesten végzett azt is mondta hogy olyan emberek is járnak oda akik nem tudják mi az a villáskulcs :) meg szerintem elég ha a mamikupára gondolunk... Ja és a pannonia befog zárni
Dt125R Tömítésgarnitúra eladó!
meg állítólag a mamiba leginkább egy márkára tudsz specializálódni a pannóniába meg nem
állítólag a pannónia motorsuli jobb haverom ott végzett én is oda akartam menni de hülye agyammal mégse az lett, abba a suliba állítolag a németek tolják a lóvét és viszik is ki az embereket de csak aki jól teljesit
jó add fel én meg utalok
na zsíroskenyér akkor majd összefutunk
majd sasolom nagyon a DTX-et
mink is erre az április 30-május 1. tartó partyra megyünk nem tudom h hogyan lesz ez még melyik napra érkezünk meddig maradunk stb. de az biztos h megyünk
mi március 30-án megyünk a nyíltnapra, aztán vhol ottsátorozunk(benzinköltség csökkentése miatt xD) és a köv napi majálison is kint leszünk
Az egy relé lesz. Ha jól gondolom. Arra való, hogy kis árammal nagy áramot kapcsolunk, így nem a kapcsolón megy át a 10 amper, hanem a relén. Kapcsoló nem ég el, kisebb is elég. Azok szoktak kattanni egyet. 3-4-5 lábas kocka alakúak szoktak lenni.
hogyne vón
na majd szólj ha csinázod lehet megkukkantom vasárnapon
meg a két kerékér mit kérsz? 125R kerekek? és miféle az a központi teló? meg mik az árak?
azok a kormányok menyire görbék ?
jaja megtakarítottam a szűrőt, láncot, lemostam a gépet, gyertya csere, olajat meg még hnap veszek, a kereket is kivettem (hátul) h levakarjam a küllőkről a félport aztán ahogy rakom vissza lefordúlt a motor az emelőről de szerencsére haver pont ott volt aztán megfogta és csak szépen lefektette
dt henger power power motor cdi álló forgórész fötengely blokfél olaj pumpa berugószerkezet kerek stb 06302738234 sonic18@citromail.hu
stadiont nekik azt... , úgy jár az is mint a balatonring
szerintem az lesz az a tank alatt nagyszervíz van ?
Apuci
nem tudom milyen szürke dobozra gondolsz, de még lőttem pár képet
és valahol olvastam hogy a közeljövőben még 12-15 ft-al emelik az üzemanyagárakat és ez a majom még egy stadiont akar épitetni a drágalátos magyar focistáknak
asziszöm bejárós , az még haggyám de ilyen benzinárak mellett, a közelmúltba is 2x emeltek ,hát mi fasz , amúgy ménk kunmadarasra , de te most melyikre mész mert tudtommal kettő is van.