Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vannak simson küllőjeim majd hnap viszek neked egyet, jó lesz az bele
Sziasztok van egy 04-es DT125 RE-m, keresek hozzá 21-es kerékbe való küllőt mert egy nincs meg. Segítsetek légyszi !
és jó a hangja?tehát olyan crosszos?
Na heló! akkor hogy legyen ez a tükrös téma?már egyszer írtam de nem reagáltál
én se tudtam szétszedni a manual szerint vmi speckó szerszám kell hozzá...én felülről beletekertem egy csavart és kicibáltam... az újab meg belenyomtam a helyébe...tökéletes megoldás volt.
Esetleg van valakinek eladó yamaha DT-hez powermotorja+hozzá bowden, ha igen mennyiért.
Nekem az van rajta :) Egy közdarabbal van rátéve a hengerre....
Értem,köszi.Esetleg pesten valami bontót tud valaki?
nem fékolaj hanem fékfolyadék szerintem nem lehet külön cserélni, vértestolna bontóban biztos van hozzá teljes tartály
Még mindig ez lenne a kérdésem a tárcsafék olaj jelző szintjének szintjelzője a kis műanyag kilyukadt(kimarta a fék olaj)ezt lehet valahogy cserélni vagy az egészet ki kell cserélni.
Most láttam hogy négy éve íródott az előző hsz. a kérdés még mindig ugyanaz szét lehet szedni a Dt telót két külön darabra?
Szia segíts légyszi hogyan szedted szét a telót? A teleszkóp szárat is kivetted az aluminium részből? Ha igen akkor hogyan? Mert én most azzal szenvedek hogy megvan a szimering de nem tudom kivenni a régit...
3ME de a cdi-n nincs semmi írva
Eladó egy yamaha dt125 rezonátor!
meg a cdi dobozkáján is azt írja neked milyen fajta?
3RM-re voltam kíváncsi köszi
melyik adattáblára gondolsz? Amúgy 3RM és a hengerre meg 3MB van írva
Sziasztok. Valaki nem tudna nekem egy yamaha dt 80 as vagy 125.ös blokkot? ami üzemképes. Van egy 50cm3 dt motorom abba kellene ha bele lehetne rakni..
a tiednek mi van az adattáblán model-nél?
Az enyém 95 km\h ment . 5-6 . sebességbe már húzni se húzott, szétszedtük, és kicsit dugóbaja is van , 8ezernél többet nem forog, hanem csak durrog, jah és a power szelepem elvan törve :S,
A nengerbe 9 bár helyett csak 4 bár volt :D
semmit, szerencsém volt és kifogtam egy gyárilag olyan gépet amibe csak az alap fojtások voltak
És mijót csináltál vele h ilyen jólmegy?
nemvan de nem is hiányzik, szerintem nem volt mindegy hogy melyik országba szánták annak idején, az enyém pl ide lett szánva, azé nincs benne önindító. Svájciakon meg aszem mindegyikbe van, de érdekes hogy amit svájcba visznek mindene más, pl a tdm mint apué a svájciak más a motorszáma és 1 literrel kevesebbet eszik
nincs önindítód nekem meg csak az van nem értem ezeket a japókat haverom 98-as dt-én van a tieden meg nincs, 2004-től meg berugó nincs, egy enduró motoron..
szinte kopp ugyanaz mint a c12 csak a kerekek másak benne így ránézésre, és nem maszek volt de ám elefántba is volt már poweres, mitosoknál mindjárt megkérdezem hogy az első szériásba milyen power van