Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali srácok esetleg valakinek eladó hátsó féknyerge?
A feszültségszabályzód kuka...kicseréled és jónak kell lennie szerintem nekem legalábbis hasonló tüneteket produkált, mikor szar volt
Itt a videó a töltésről!
Csinálok ma egy videjót róla!
annyi
14,4V-on kell lennie terheletlenül töltéssel, de felette gázképződés van. A tompítottnak neked mi köze az akkuhoz? Annak gyárilag szerintem külön kéne lennie. Van külön töltő tekercs, és világítás tekercs.
Mert elftársak a mikunik menetmelkedése 075 ös, a sima M5 meg 0,8.

ez pontannyi, hogy hakicsit lazábbr van vágva a menet, simánbelemegy a másik is.

múgy meg, a boltbanvásárolt simson fuvikról anynit, hogy havona több tucat átmegy a kezemen.
Rendszerint a ráütött számhoz semmi köze nincs a valós furatnak, általában ksiebb a lik, de 20 ból garantáltan van egy, ameyikenk semiylen lik nincsen:)

Én ezeket átkalibárolm, és bezsámozom.
Pontosan. Tompított fényszóró ráadva, és az akksin mérve 15,8.
Terhelve, akksi kapcsain mérve 15,8? Az sok, 14 fölé nem kéne mennie.
HELP!

Megmértem az töltőfeszt, járó motornál akksi bekötve! 16,7V alapjárat fölött pörgetve. Ha ráadom a tompított fényszórót, alapjáraton 13,4V; fordulaton 15,8V. Ez nem sok? Nem főzi meg az akkut?
Valaki...mekkora a 80-as DT-ben a teleszkóp szimering?
régi karbis a tiéd is?
akkor ezek szerint stimmes a menet .Csak azért volt fura mert az eredeti fóvókára próbáltam egy sima anyát rátekerni,de nem ment rá.A simoéra meg igen.
Szerintem szedd szét.
Nekem is az van benne....
vettem simson főfuvit(csak az volt aminek a külső mérete megegyezett) ,de a menetemelkedése szerintem más..
potyára nem akarom szétszedni a karbit.
Ja hogyha egy- egy alkatrész van az is irjon lécci mert lehet hogy pont olyan kell! Elsősorban hátsó sárvédő+lámpa, hátsó kerék oldal idomok(ülés alatti) kösz még1szer! [001]
Üdv! Ha valakinek van egy bontódó DT-je az írjon! Igazából a 80-as lenne jó de 125-ös is jöhet! Köszi mindenkinek elöre iss!
ELADÓ!
DT 80 LC2 CDI gyújtáselektronika. Az árat megbeszéljük.
ha nem derült ki akkor nincs mese le kell égetni
ebben van igazság:D
azt viszont még mindíg nem sikerült kideríteni hogy mi az a világoskék vezeték amit lentebb a képen benyilaztam
az is vagyok de nem mondhatja akárki pláne nem egy nálam hülyébb
téged? Még jó hogy hülyének néznek
még jó hogy nem vagy facebookon, én is hülyének lettem minősítve azzal hogy a te cdi-d nem forgatja el 10ig
Dt 80 karburátorba lehet valahonnan súbert és tűt szerezni újonnan?
Elnézést mester....
Tegyél bele 130-as főfuvit, ha nem darál le, nyertél.