Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most tettem fel DT-YZ REZÓVAL videót....Akit érdekel nézze meg...Majd Az yz karbit eladom ha érdekel valakit...
Én is kíváncsi lennék,arra hogy az alaplapnak melyik a helyes állása,mert attól RETTEGEK,hogy kilyukad a dugattyúm,.....A gyertya bpr9r,,vagy ilyesmi...
Hopp akk itt vmi problem lehet , bár a tied most lett felújítva nem , az én dugómba 12e van. Gyertya vajon okozhat ilyet, nem tudom ti milyet használtok az enyémbe 8-as hőértékű van de láttam egy vidit youtube-on srác mutogatja a 8-as gyertyát és az átégett dugót, és arról magyaráz h 9-es kéne bele ha jól vettem ki a szavaiból.

Apuci véleményére kíváncsi volnék...
ja és szar a minőség mert csak egy kék fényű ledlámpával tudtam világítani


ezt meg Muminak, itt volt aki már elment és volt aki még nem volt itt, a piros után még állt 2 db tdm ha jól emlékszem
nem értek hozzá de az enyém ilyen...
Eladó! dt125R rezonátor!
Sziasztok lenne pár kérdésem az yamaha dt 125 lenne szó tárcsafék olaj jelző szintjének szintjelzője a kis műanyag kilyukadt(kimarta a fék olaj)ezt lehet valahogy cserélni vagy az egészet ki kell cserélni.A gázkar kiakad néha és ha húzom nem húzza vissza a bowden.A másik pedig ma délután már be se indult a motor azt hozzá kell tennem, hogy a gép eldölt és utána produkálta ezt, mármint a be nem indulást.Szikra van és benzint is kap a karbi, de berugni a mocit nem sikerült sehogy.Úgyhogy a hétvégi motorozás nem jött össze.Ötleteket várnék,köszi.
ez jó kép lett:D tetszik
Eladó egy Yamaha Dt 125 Lc vízhűtéses, power szelepes,mindene müködik új akkumulátor van benne + egy komplett motor blokk van hozzá tartalékba karburátorral együtt.+ komplett vezeték köteg cdi - vel együtt,


http://www.kepesmotor.hu/yamah...

képek lejeb egyel ha valakit érdekel
nem tudom én 2e km óta használom a karbihoz nyúltam hozzá eddig az elöt is ilyen volt
de annyira nem is lenne szabad leégjen a gyűrű alá
ma levettem a kiput h bekukkantsak a kipunyílásba, vajon mennyire nyit ki a power, erre ez fogadott két kissebb karc a dugón , nem vészes de azért ez még nem volt itt 2 hónapja, power úgy néz ki teljesen kinyit
Persze érdekel..
Van valakinek tapasztalata TZR gyújtás DT-be szereléssel?
Jobb tőle? Megszűnik végre hogy nem forog rendesen?
Hali!
Nincs valakinek eladó yamaha dt80 Lc2re gianelli kipufogó rendszer?
nah Apuci 360 az ára ne akadj ki hogy ilyen sok :D ez van..
minden fel van írva mennyi volt, kókányolva semmi nincs rajta úgy ahogy egy motorom se. Beállítani meg ilyenek nem kell csak menni vele meg tankolni :D
Van 1 pár eladó cuccom eladó, jó állapotban lévő szívócsonk, teleszkóp emelőm hátsó rugós tagra kell felrakni kb. 2cm-t emel a gép hátulján, gázbowden, Metzeler tourance 150 70/R17 hátsó gumim ami még nem volt használva, csere érdekel!
tudom ,de ez kikívánkozott
magamra vettem mert az enyém hibátlan de egyébként nem erre gondoltam
közvetlenül, de akkor lehet hogy nekem egybe van építve a szervóval...
Nehogy valaki magára vegye!
"A jelenlévők mindig kivételek."
Közvetlenül a gyújtásvezérlőből a szervóba? Biztos van közötte valami. A szervó hátuljában is lehet, úgy emlékszem itt írták, hogy van amin külön van, meg amin egybe van építve.
Az igazság az, hogy a rakat pénzt csak a hirdetésekben költik rá, valójában megdrótozzuk és mehet tovább... ha meg már be se indul, akkor "csak be kell állítani, de nincs időm vele foglalkozni"
háde akkor miért megy 2 vezeték a CDIből a szervomotorba? meg akkor mi vezérli?