Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de csak így lehet megtudni, kívül nincs rajta jel, vagy ha van szerintem azt itt ezen a fórumon nem tudja senki hogy a nicasilos hengernek mi a jelölése
igen van benne nem most töltöttem fel a karbit kb 4-5-ször szedtem szét kitakarítani semmi nincs benne igen van ott szűrő és az is tiszta
igen ki van tisztítva
de csak ezért nem fogom levenni a hengerfejet
Ha fentről ránézel akkor a nicasilos az teljesen egy színű, a vasperselyesben meg látszik hogy a persely sötétenn kb fél centi a fala
felejtsük már el ezt az "acélpersely" című cuccot...

ÖNTÖTT VAS.
és ha acél perselyes alu henger?
jó ötlet köszi:D
tegyél egy mágnest a henger oldalához kívűlről. Ha leesik, akkor nikacilos.
igen mert 10-én kapok csak fizit ...
igen mert 10-én kapok fizit sajna rendben az 5800ft gondoltam hgy olyan 1800ft körül van akkor 5800ft küldök ..5-én add fel majd ..elöre is köszi ...
Üdv!
Yamaha DT 80 LC II , berúgókar állandóan vacakol, hiába perselyeztem meg a kisfogaskereket, mégsem jó, összerakást követően 5-10 rúgás után már nem hajtja meg amit kell , csak mintha foghegyen menne, továbbá bontottan tud-e valaki a kuplunghoz olyat amibe a lamellák belemennek, nem a fogaskerék része, hanem amit az anya fog, amibe a 4 csavart lehet beletekerni. Előre is köszönöm
Üdv.
Nem sorry! kicsi pénzért nemakarom elosztogatni, hameg nekem kell vennem szívhatom a fogamat
nem gondoltad meg magad cdi ügyben? Adok érte 7et is elöre utalva!
Az utánvétel összege 1800 Ft körül van most, ha előre elutalod a pénzt akkor ugy 1200Ft ból ott van nálad. Így az összeg utánvétellel 5800Ft, és úgy gondoltad h április 5.ig tartogassam és akkor postázzam neked?
A gyújtást se kell beállítani pontosan, mert beindul, meg halad is vele... aztán egyszer csak gyűrű lesz a dugóból.
ja mert az összes dt ugyan azt a keveréket kéri
azt honnan lehet megtudni hogy nekem nikasilos hengerem van-e a DT-n? egyesek álítják hogy TZR-be van nikasilos henger meg vkitől hallottam h DT is az talán...
Jelenleg is dt125R-en van nem kell átfúvókázni....De a 100%hogy jobb lenne vele....
El lett nézve a hézagolás.
Jonapokat mindenkinek. személyszerint Apucival szeretnék beszélni itt a forumon ha lehetséges ugyhalottam hogy ért a Dt-k hez mert mindent megtettem de mégmindignemjo az enyém ''dt125r'' Apuci kérlek jelezt ha ittvagy.
Olaj volt benne? Vagy most töltötted fel a tartályt?
Amúgy a dugulást ne nézd meg még egyszer, takarítsd ki még alaposabban! Benzinszűrő van a karbiban, ahogy bemegy a cső? Ha van, az is el lehet tömődve.
Nem csapágyhangnak tűnik, csak mintha tűgörgős csapágy hangja lenne
Öcsém... ennyire el akarod adni, hogy már ilyeneket is terjesztesz? A kisebb karbin szerinted nem lehet a lambda értéket 1-re hozni? Meg mennyivel könnyebb egy idegen karbit rátenni, átfúvókázni, tűt cserélni stb, mint a régit állítani kicsit...
levegőszűrőt tisztítottad