Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Heló érdekelne még engem a gumi harmónika...Akkor találj már ki valami árat?!Cserébe nem kell tömítés szett?(2 tömités hiányzik belöle)
erre meg hogy menyire esik vissza 2t, lehet nekem van hozzá botfülem meg érzékem de 2t-n én így nemtudok állítani, sohasem tudtam ugy belőni hogy elengedem a gázt és pillanatok alatt alapjárat, mindig "lassan" megy vissza 2-3sec, gyertyára kell hagyatkozni szerintem meg hang igazán
a schuberen lőjjek vmit vagy benzin levegő keveréken vagy az úszón ?
a karbit nem vágom.. :S
ha leveswzem a szivatót akkor leesik szépen ha rajtahagyom akkor fokozatosan.
szerintem tuti besokall, azon a videón is sokallt amire emlékszem hogy te töltötted fel
Amúgy kérdésedre vissza térve alapjáraton szépen jár? Oda húzod neki vissza engeded szépen vissza megy alapjáratra? Vagy pörög pörög és lassan esik le a fordulat?
Vidd le apucihoz:D végén még besütöd mert kevesel.
fullad a motor ha magasabb fordulatra húznám..
Szerintetek keveset vagy sokat kaphat ?
nem volt senki sukorón ?
Sziasztok.
Már párszor próbáltam infókat szerezni a weblaphoz, de rendszergazdán kívül nem sokan nyújtottak infót. Böngésztem, de nem sok mindent találtam.
Ezért szeretnék megkérni minden olyan DT 125LC/LC2 tulajdonost hogy amit tud a motorjáról általánosságban (bármi jöhet) az legyen szíves leírni ide vagy e-mailra( doszpod96@freemail.hu ; doszi96@hotmail.com).
Másik dolog! Most hogy itt a tavasz, gondolom mindenki készíti föl a szezonra a gépet. Miközben cseréli az alkatrészt vagy esetleg tisztít valamit ragadjon fényképezőt és kapja le a folyamatot. Egy példa: Eslő/hátsó lánckereket láncot cserélsz. Fotózod hogy s mint szeded le a kopott lánckerekeket és hogyan rakod fel az újat!
Megköszönném ha írnátok, így az oldalt tudnám csinálgatni és addig is alapokkal publikussá lehetne tenni.
Csőcső
Én is bele voltam szerelmesedve, találtam is egyet, bár nem használom, de jól mutat Mindenki megkérdezi hogy mi az.
Köszönöm a segítséget,,,bár én így hagyom,ahogy van,majd meglátom mi lesz.......
nincs valakinek eladó olyan kis szerszám tartó dobozkája bal hátulra az ülés alá? Megvenném
Sajtos-Szűcs féle dugattyút.
Nem mindegyiken van.
emzolit kérdeztem, elvileg a körkörös áramlás miatt van a furat, jobban keni a felső tűgörgőt.
Ha nincs rajta az sem gáz, bár én fúrtam ugyanakkorát, ugyanoda ahol a másikon volt.
Szerepel rendesen, most járatom, már amikor az időm, nameg az időjárás engedi.....
125ös!
helló 1 kérdés az Lc DT lehet öninditós?
Bagyinkaaaa. Reggel téged láttalak a Homokkerti felüljárón 125R-el?
?TÉNYLEG? Mert te is gagyi dugót vettél,és, azon nem volt? És olyan vele a dt amilyennek lennie kell?
hoppá elbasztam de azért a kis sámson szépet lépett
jó de ti 1 nappal korábban vagytok ott keleten
itt debrecenben már megvolt a szezonnyitó felvonulás:) kőkemény 420-an voltunk
15.én lesz valaki motorzz.hu évadnyitón?
valamivel fűteni is kell
Hova termeled azt a havi 2 hektó használt olajat?