Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap már lehet én is büszkélkedhetek majd neked pár képpel a gépről barátom.!
de faszom, okés hogy széplesz meg minden de én nemhiszem el hogy az tetszik egy csajnak hogy a srác agyon van szolizva, haja mindig belőve mindig piperkőc cuccokban van lehet velem van a baj
rád is ráf férne egy kis szoli
de buzik vagytok már megint
osztálytársam heti 4x jár...gondolhatod, hogy néz ki
egyébként már 2 hónapja nézem hogy mikor van nyitva csak faszom mindig elfelejtem meg nincs erőm elmenni, meg hajam is bebarnult. Meg ha nem megy az ember hetente 3x akkor nem is lesz csunya szolárium barna
nem-a... kell egy kis szín, mert falfehér vagyok...a nap meg nem igazán akar faszán kisütni...
aztán te is ugyjársz mint a végsőállomás 3-ba asszem, rád zuhan a polc aztán bennégsz
imáááádom
szereted a csokifaszt?
holnap megyek szolizok egyet
még nagyobb buzi akarsz lenni ?
kéne alá gewinde de amíg motorozok ilyenekre nincs keret meg persze apuék előbb kéne vegyenek másikat, de nem akarnak
a husaberg az maga A MOTOR....fárasztóó az biztos...nem sokat mentem eddig berggel...de az 550-esen 10 perc után meg voltam halva...kapaszkodni kell kemééényen..
vagy 10-15 kiló kéne rám...hogy legyen avgy 75-80...a 172-3 centimhez elég fasza lenne az máááár
hmm az a sötétkék négykerekű.....
csak az a baj hogy fűnyírás egy 3óra, és kb 2,5 liter benzin, nekünk bőven elég lenne a fele udvar is
nemhogy még egy husaberg amugy tegnap volt egy kint a pályán azt mondta a gazdája hogy bivaly a gép csak elfárad rajta elég hamar
meg hogy kb fenntartása fele annyi mint egy japáné
olyan nehéz leszel, hogy még egy 1000-es v2 se fog elbírni
TÖMEGNÖVELŐŐŐ hülyegyerek... kell fékbetét? ha sokat gyúrok hajtok neked egyet vasbúúúú' apu motorja meg elhiszem, hogy sokba került....nem kevés della egy felújítás
ja ,és mit nem adnék egy garázsért, egy iylen kis betonos placcért, egy kertért....

az összes jármű a családban tök patika lenne mindíg...
jól mutatat a tdm!
látkép
nincs rendes székleted vagy minek neked táplálék kiegészítő? kétséges hogy fékbetétre lesz-e della apunak kész lett a motorja elvitt egy dt árát és télen még meló sincs
okés