Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi az segítségeket akkor lassan megejtem azt a cserét, majd nézek vmi olajat a csacsinak
mi mindenben kb 7 körül cserélünk, autóba meg 15k
lehet én is megejtem, ez 24 ezer kénti csere szerintem elég hosszú időtartam, úgy is most akarok egy kisebb karbantartást csinálni: beolajozom a bovdeneket, lecserélem a hűtővizet, légszűrő takarítás bár arra azt írják h 12ezernél csere de nem tudom lehet elég annak egy takarítás is, meg akkor olajcsere
én biztos ami biztos minden tavasszal végzek egy olajcserét...
Jól nézted? Egy ilyen motor kb annyit megy el egy felújítással.
tehát a 24 ezer km-en kénti olajcsere reális volna?
csak az nagyon ganéul néz ki...és esztétikai szempontból is inkább a vastag van rajta
igen még megvan a komplett vékony kipu is...
de neked a vékonyabbik volta rajta, nem?
nyugi a nyáron úgyis lesz tervezve rá komplett rendszer azzal fasza lesz:) csak gyűjtögetnem kell rá a léét...
okés tetudod
hát ez igaz, de a szembeszél elleni küzdelemben jól jön
nyomatékkal nem érünk sokat az a baj, akkó megy ha forog
Az nincs nekem sajna...
Van egy ismerősöm Maglód-on,és ő tdr-eket ont (3db-ot)A képes motoron hirdet:YamTT-t,Fzr-t,Tdr-t..ott megtalálod Tamásnak hivják...
2500?jó? én 4300ért vettem +1700potáért=6000ért vettem mert külön nem kaptam semmit:(
amúgy valóban nem forog annyira mint a vékony rezóval viszont úgy érzem nyomatékosabb lett tőle...
mert vastag rezóm van... és nem passzol a vékony dobbal annyira...
vevő lennék az olajpumpa dekni alá és a vízpumpához a tömítésre mit kérsz a maradékokért egyben?
ám a vékonyabb rezóval forog jobban, minek neked vastag végdob?
Én fúrtam rá.
ja meg egy pár teleszkóp szimering kéne még (TDR villa, bár lehet megegyezik a DT-jével)
hát a lamelláim jók, az ülésem is tökéletes...nam tudnék cserélni most semmire
amikre szükségem lenne az: 17es első felni küllővel, TZR CDI/folytatlan CDI, egy vastag csövű gyári végdob, egy supermoto első sárvédő, némi karbonfólia, fém fékcső...
Valaki válaszoljon már a kérdésemre!Mert megőrülök...
Csere-bere?