Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2000 ft
A google fordító meglepően pontosan fordít németről angolra, én is úgy szoktam elolvasni a dolgokat. Magyarra fordítás nem ér semmit.
mennyi lenne csak a power?
Nicknevem nyugodtan maradhat. A dt125.de oldalon is elég sok anyag van, onnan lenne érdemes lefordítani magyarra. Én angolos vagyok, ebben nem tudok segíteni sajnos.
u.I de ha egy műveletről van szó, akkor a képeket külön ne muszály küldened lehet wordben is. Ha megcsináljátok wordben akkor csak lekell tölteni és ott a kész leírás képekkel.
De ha nem tudjátok/nincs időtök akkor elkülditek fotókat külön+ leírást és akkor megszerkesztem mikor jut időm rá.
A háttér csak egy kis nyácsorgatásra van, de várom a véleményeket mi legyen. Leírások pedig jöhetnek wordben, ha van kép akkor azt külön. DT weblap címmel küldhetitek ide: doszpod96@freemail.hu vagy doszi96@hotmail.com -ra
Arra gondoltam mellesleg hogy csak azokról a típusokról kellene külön oldal amik ma is használatban vannak (125r,lc-k stb..) a többi régiséget egy fül alatt megjegyezném érdekességnek.
volt itt szó valami fémragasztásról is valamikor a hengerre..
nagyon profi vagy!
de biztos kell nekünk ez a nőci?
nem lenne jobb egy DT háttérképnek vagy egy yamaha logo?
mehet majd akkor egy technika címszó vagy szerelések vagy szereld magad ilyesmi és küldhetjük neked a dolgokat?
tutkó.
az a kérdés még hogy vannak fotók, meg leírást összedobok mondjuk egy bizonyos műveletről, javításról azt mibe tegyük be hogy jó legyen és használható.
wordben összerakom és jó lesz?
vagy el kell küldeni a nagy eredeti fotókat leírást megjelölve mikor hova kellene beszúrni a fotót?
Igen ha hazaérek teszek fel képet:)
A kipunyílás tetejétől a henger tetejéig egy 1-2 mm vastag hasítás található a hengerfalban. A legutolsó kiadású Tzr hengere ami a gyári kipufogójával 30le/10500
A DT 125R fül elkészült.
Dobok fel egy fotót. odaírtam hogy kinek köszönhetjük a hasznos infót, rendszergazda ha nem szeretnéd szólj és leszedem!
Kis leírás: Felül teljes leírás (motorrevü adatai szerint csináltam)
Alatta letölthetőek manualok, beállítások, teszt stb. egy fotó a gépről, aztán évjárat szerint pár kép, és a főoldalra vissza fül.
arrol a nicasil hibáról tudnál képet feltenni?
Eladóak a képen látható yamaha alkatrészeim A gyújtás lendkerékkel 10000 ft Powermotor 5000 ft Cdi 8000 ft Önindító 5000 ft Hengerfej hibátlan 2000 ft A henger Tzr 4 fu-é kis helyen nicasil hibás powerrel 4000 ft nagy1122@freemail.hu 0620/9564824
Köszönöm a sok képet, leírást. Ezeket egy ideig most rendszerezem és kitervelem hogy mit hova.
doszi96@hotmail.com
gmailt régen használtam de már nem.
Többet is visszadobott, mert túl nagy volt a melléklet. Esetleg egy nem-magyar email cím? Gmail, hotmail stb.
doszpod96@freemail.hu
Ha adsz egy emailt akkor küldök képet szinte az összes típusról évszámmal, meg 2 manualt.
Ez még csak "vázlat" csak egy skicc a leendő tervről.
Ezért hogy ne maradjon le semmi már el is kezdhetnénk az összes DT típust összeírni!
Nekem óra szerint 57 ezer, és én is elég puhának találtam. Megnéztem, és a menet legalján volt az anya, tekertem rajta, és most sokkal feszesebb lett
DT125 LC3? és a 80-as hol marad?
Sziasztok! Eladó a képen látható motros bőrkabát! (2 belső zseb, kívül 3 zipzáros zseb) 20eFT, Komárom-Esztergom megye, Ács
Tel.: 06 70 318 52 37
Köszönöm szépen a választ. Hát igen kilométerbe van eltérés bőven. Nekem van benne a legtöbb...42e lesz nem sokára benne a másik kettő pedig még a 32e sem érték el.
Itt egy kép, ez csak egy röpke megvalósítás de én ilyesmire gondoltam, oldalt a hivatkozásokkal új oldal nyílik ahol olvashatnak annak a típusnak a szereléséről ilyesmik.
Sajnálom de én is nagy nehezen " feketén " csináltattam egy ismerősömön keresztül..Ha nincs valami cégnél ismerősöd ahol van lézervágó akkor nem tudom hogy tudnád megoldani...
zoliii hirdetett itt karburátort pár oldallal visszább