Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ezen a polírozószettenlink gondolkozom, az a baj h az enyém is tele van apró karcokkal ami a feketén még inkább meglátszik
Na a kipufogó szakember
ÁLjá ki a szokásos helyedre buzikám :D :D

de télleg ne homokszórasd ;)
Küdd meg hőlégfúvóval


Meg ám bejelöltelek facebookon de baszol visszaigazolni :/
áhh. csiszolópapírt hanyagolom inkább. még a ciff-es szivacstól is mattul nem hogy a vizes papírral... gondoltam arra is hogy jó sok szilikonnal lehetne kicsit fényesíteni rajta...
Finom papírral (mondjuk 800as) vizesen meghúzod, aztán műanyagra való lakkal lefújod. Nem hiszem hogy el tudnád kerülni a lakkozást-fényezést.
Azt mondja már meg nekem valaki hogy mi a fenével tudnám a fehér műanyagokat csillogóssá/fényessé varázsolni? fóliázás nélkül! eddig amikkel próbáltam: ciff, fogkrém, polír paszta, de egyik se vált be
Akkor az nem is fojtás? Nagyon annak néz ki...holnap viszem a kipufogómat csináltatni ha minden igaz, és akkor megmondanám a srácnak, hogy kapja ki belőle, ha jobb tőle egy kicsit is
Jó napot forumozok..
Tudom nem itt kell hirdetni de ha valakit érdekel akkor írjon hivjon nyugodtan..
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Jacek nagy változás nem érsz el vele ha kiveszed a furulyát..
Még egy kérdés...szedte már ki valaki a rezonátorból azt a kis furujás valamit? Milyen változást tapasztalt?
Adsz rá pénzt? homokfújás ingyen van a szomszédban, pénzt nem akarok ráverni..akkor inkább lefújom szürkére
mekkora az a doboz kb ?belefér legalább egy 21es kulcs meg egy csavarhúzó?
akkor be kell vinni szervízbe, ahol leszippantják a benzint belőle....

ahol melóztam pár napig srác egy vic volt pedig megvolt a mamis papírja, yamaha aerox, a blokktartó tengelyre rosszul kapatta rá az anyát és amikor már kézzel nem tudta tekerni akkor légkulcs, rászóltam hogy nehogy ezt csinálja akkor levette az anyát és megreszelte a menetet, de ugy hogy a menteket még jobban elbaszta aztán megint rátekerte az anyát és légkulcs, oda-vissza füstölt már a fém... azt mondta hogy majd kifizetteti a tulajjal hogy szarvolt és kelett rendelni másikat.... fékbovden végén a pöcök ugyan ez légkulcs.. de nem a pöcök jött le hanem a bovdent tekerte fel, azt is a tulaj fizette ki
krómoztasd le akkor inkább, meg ez nem rozsdaálló anyagból van, így felpolíroznád kapna egy kis vizet aztán szétrohadna. Meg akkor inkább kromofággal szedd le róla a festéket, homokszórás után évekig csiszolhatod mire elég sima lesz a felület
Háát szerintem sokat kéne takarítani mert kényes a felület a fékporra meg a kavicsokra mondjuk.
Viszont gyönyörű lenne az tény én is gondolkozom rajta nagyon
Kényes? Gyakran kéne takarítani, vagy hamar elmenne a fénye?
Hello!
Szép lenne meg nagyon kényes
Szevasztok emberek!
Lenne egy kérdésem..milyen lenne szerintetek, ha le homokfújnám a lengővillámat, aztán felpolíroznám?
Apuci!
hogy áll alaphelyzetbe a power?
Nem.
Sajna ez a mai motoros fiatalság........
ez most megtörténtekből idézet?
Én komolytalan érdeklődő volnék........
Szabad tudni mi az ára?
Viccelsz?
52km-re lakik, és az is csak oda!
Ha 2x megyek oda-vissza, az már 208km!
Ha egy 10 liter fogyasztású autóval viszem, akkor az már több mint 20 litert eszik meg.
Az meg nem kevés!
Az majd 9000.- Huf.
Annyiért nem megyek el a világ végére, inkább itt majd a neten kiokkumulálom, hogy mi a baja.
Sőt.
Mi van ha elviszem, és ellopja?
Vagy kicserélgeti az alkatrészeimet, az Ő szarrá kopott alkatrészeire, s ez csak álca, közben így rakja össze a motorját?

-Nah az "ilyen" ne is hozza le.
Van nekem jobb dolgom is............
szia zoli, mégsem kellett az itteni vevőjelöltnek(nagy volt az övére), ha neked 2500ft +posta(900) megfelel akkor okés!
Szép estét Mindenkinek.

Eladó egy nemrég felújított yamaha dt 125 R.
Felújítás óta 500km-er van benne.
Amit tudni kell róla:

- új dugó gyűrű, frissen fúrt henger
- supermoto kerekek 70%-90% (michelin) gumik
- felújított elsőteleszkóp, repsol olaj
- jó láncszett
- gold fren fékbetétek elől/hátul
- mini indexek elől/hátul, hátul ledes
- ledes hátsólámpa (adom hozzá a gyárit is)
- uno krossz kormány
- gyári alkatrészek hiánya pótolva lett.
- összes idom meg van és sérülés mentes mind

Szakember szervizelte, rendszeresen karbantartva.

A motor teljesen költségmentes és igényesen összerakott.
Csak komoly érdeklődők keressenek.

Bárkinek bármilyen jellegű kérdése van keressen fel bátran.
Csere papíros 250 4T-re értékegyeztetéssel.

A motor csak és kizárólag egyben eladó.