Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nemtudok időpontokat :( egü kakucson lesz asszem a kecskeméti meg kecsón de nembiztos
enduros leszel vagy utcán fogsz járkálni ?
Hallottam már erről a kecskeméti robogós napról és az egü weekend-ről is de nem tudom mikor vannak ezek az események (kioktathatnál) , amúgy persze ha mész Kecskemétre akk összefuthatunk, biztos jó program ez a nem robogós népnek is
Én is így emlékszek. :D
Mellesleg ma már meg volt a tavaszi nyitó túra jót csapattam ebben a csodás napos időben, mellesleg szél is alig volt, a gép jól ment. Összesítve jó kis tavasz nyitó túra volt ez a mai :D
Egy kis kép
Ömm, azt mondtad a vidiben amíg nem volt ülés jó volt. Én arra tippelnék hogy így kevesebb levegőt kap mivel az ülés alól szívja a levegőt a picike lehet ezért fullad be hirtelen nyélgázra.
De ez csak tipp :D még csak tanulom az ilyesmit
Mumi! készlett Apu motorja csak úgy száll azt mondta hogy sokkal erősebb lett
a tű hanyadik rovátkában van?
jobb oldalt egy 13as csavar asszem
Sziasztok olyant kérdeznék hgy hol van a dt-é a motor olaj le eresztö csavar mert hajtomü olajat cserélnék rajta de nem találom hol kell le engedni ...köszi....
és most jó ?:O
Tokajba én benne vagyok.
Ez egy privát videó.
Le sem játssza.......
Szasztok! Ha teszek fel vidit mért nem teszi ki közösbe hogy mindenki lássa ne csak én? Mert a fos robogót tettem fel amivel már nem biirok. Aztán már segiitség kéne
Velencei-tó, ország közepe
na ő lenne az.... :/
Tokajba jó lenne onnan debrecen sincs messze miskolc sincs.
nemtudjuk úgy összehozni hogy mindenkinek jó legyen....

Szabi te Kecskemétre mész majd robogós napra? ha máshol nem is jön össze dt-tali ott legalább aki közelvan hozzá összefuthatnánk, vagy egü még nem tudom hogy hova megyünk
Én használtam már (for yamaha dugót ill ambikát is)De nem valami faszák ha jól sikerül a fúrás és ügyesen használod beválhatnak..De ez a te motorod képe?Milyen karbi van ezen?Mert én úgy tudtam hogy ezek mikuni síktolattyússal jöttek ki,de a tieden nagysúberosat látok..
Üdv nektek! Henerfejtömítést szeretnék csináltatni a a DT-hez (125-r) Alumínium vagy klingerit tömítés a nyerő? És hány mm-vastag legyen? A segítő válaszokat köszönöm! Szépnapot!
Hát vámpapíron és a német adásvételin is R szerepel..de holnap jön a kép...vagyis már ma.:)
Szegedi vok, pályán 200km bár akkor többet kajálna szóval má lőttek a 4l fogyasztásnak ja meg a visszaút, egyből 10e az égész oda vissza plusz még talin min 5e elmenne tehát Levinek igaza van 15e körül jönne ki
Írj mailt a srácnak a webshopon és megmondja szívesen!
Amióta kitalálták! Az meg hogy milyen papírt kaptál hát... inkább képet mutass és itt megmondják mi is a típus valójában.