Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Más kérdés.:
http://motoroswebaruhaz.hu/spl...

Az R mióta vízhűtéses? Enyém 97-es és R vámpapír szerint, de vízhűtés hiányzik róla :DD
nyílván akinek kevesebbet fogyaszt a DT-je az jön többet!
ÁÁ nista :D vonattal lenne vagy hány óra az út, messze van nekem Tokaj :(
Lejössz vonattal azt jó berúgunk.
Détével jönnék nem repúlővel :D
Tokaj jó lesz főzünk is megbebaszunk mint a disznó.
15000 körül kell számolni akárhol is csinálunk talit...
Üdv megint!
Válaszolt az egyik webshop.: http://anzomotor.hu/uj_robogo_...

Ebben benne van a tűszelep..1524 Ft-ért? Milyen tűszelep ez ? Egyáltalán jó lesz az enyémbe?
Akko valahol kicsit keletebbre? 500- re tervezek én max találkozó miatt :) oda-vissza+ott motorozgatás, ha jol látom dunántúlról nem nagyon jönne senki.
5 ropiból? szolnokról?
úristen mennyit fogyaszt neked a gép?
nekem a 6 literes átlagfogyasztásommal csak odafele kétszer kéne tankolnom
nekem megvolna 5 ropiból az út , én lehet beválalnám
240km...nekem 1,5-2 tank
Bp is messze van nektek keletieknek? dt találkozó miatt
sziasztok lassan késsz van nemsokára a motor! gumik lecserélve,héten kész lesz az ülésem is! aki húzatott már át ülést,hogy oldottátok meg a yamaha feliratot? jó lenne ha rá lehetne valahogy festeni....
ha hosszabb úton megyek 15 km a rövidebben meg 10 és rakat szerpentin
kristóf ha érdekel eladóvá vált az első sárvédőm!
hát hozzánk is legközelebb miskolc van vagy tokaj 150km-re...
áááá szerpentin faszom erre miért nincs olyan akk leszarnám mennyit kajál csak döntögethessem még szőrösek a gumik oldalai nameg full kocka a hátsó, pedig az előző gazdinak lett volna lehetősége döntögetni Győrből nem kellett volna olyan sokat gurulnia egy fasza szerpentining, az egyetlen lehetőségem kecsóring majd nyáron ott döntögetünk a haverokkal
én már 25k körül vagyok, 4-8liter hosszúba lájtosan 100-as tempónál 5liter, városba 8, szerpentin, meg olyan 6,5körül
Nálad mennyi az a keveset eszik? Én nem szoktam annyira gyepálni így olyan 4-4,5 néha 5 de ez még elég korai kijelentés tapasztalgatnom kell ezt még mert még csak 1800-at raktam a gépbe
Nekem meg 16 48 van he:D azt 105 körül megy nyélen:d Ja ez nyócvanas:d
16/57 van nekem, azal enyim is kaculta a 130-at ha mindenhol kiforgattam most 17/57 és így már anyira nem megy de kényelmesebb és kevesebbet eszik
köszi szépen!
esetleg nem tudod hanyadik hozzászólás, vagy hanyadik oldalon van mert nem találom:S
me mivan ha? nincs itt Jacek valaki mást kell buzerálni