Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

90-et kérek érte.
Üdv nektek! Henerfejtömítést szeretnék csináltatni a a DT-hez (125-r) Alumínium vagy klingerit tömítés a nyerő? És hány mm-vastag legyen? A segítő válaszokat köszönöm! Szépnapot!
Sziasztok!
96-os DT125-R-hez keresek hengert és hengerfejet! akinek van eladó jelezze! előre is köszönöm!
üdv
Mit kérnél érte?
Hali!
Eladnám '78-as évjáratú Yamaha IG3 típusú motoromat (szerintem DT)
Külön olajozásos,4 sebis,gianelli tuning rezóval.Jelenleg nem működik mivel tankot,benzincsapot,karburátort kellene takarítani.
Gyújtásnál pár vezeték szét van csúszva de előtte volt szikra.Blokkja ránézésre megegyezik az Rd-vel.
Nem sokat láttam belőle itthon,nagyon feelinges gép :)
Szia. Az enyémben Okóberr óta van egy Asso Werke dugó.70 ccm, ami valójában 73ccm, minacrom ötvözetü dr vashengerrel együtt.
Nagyon szépen,nyomatékosan megy alul.elég jó a gyorsulása,a végét még nem tudom mennyi,de nem is ez a lényeg,hanem,hogy normálisan közlekedve mennyit fog elmenni.Egyébként az egész cuccos 50 ropi volt,szereléssel együtt.
Szia. nem,de az időm nagy részét itt töltöm.Ha érdekel a dolog keresd őket tényleg rendesek.
Amelyikeket azonos vagy hasonló karburátorral szerelték, azokban nyilván egyforma van.
Na már csak azért is utánanéztem ebayen..:


-Ugyanaz.:Yamaha DT 125 R, R H, R N, RE, X, RE MX

-LC-s speciel külön van, de mellette van ugyanúgy vagy 8 fajta motor, amibe mondjuk az R sajnos nincs benne.
Nemértesz te ehhez, nemtom mifasznak ugacc bele D:)
Hát ha szerinted nincs, akkor nincs. :) Ez nem vita tárgya. :)
most így kapásból azt mondanám hogy az első legalább 2 mérettel kisebb ránézésre, azt közbe egyforma a hátsóval
én hátra 130/70-es gumit szeretnék vagy vmi hasonlót max 120/80-as...előre meg lehet marad egyelőre ez...
egyébként majd még ittott lefestegetem, lekarbonozom, rámegyek kicsit a dizájnra, nagyon fasza lesz már látom
szerintem is nagyon fasza lett Bagyinka jók azok a 18-as kerekek, nem is kell az a 17-es oda
De vannak típusegyezések nem? Mert 6-7ezret kidobni egy ilyen kis bigyóért..
tetszik nagyon gumiban még mindig azt mondom hogy alacsony falót és laposabb gumit
jaja most elsősorban gumikat fogok intézni rá, meg előre egy sárhányót
na meghát egy láncszett se árta mert ez már nagyon gyatya állapotú
Bagyinka bekaphatod de amúgy kurva jó lett okosba elintézted.

szerintem a hátulján kéne ültetni pár centit meg egy sm sárvédő, gumik és kész is fasza lett nagyon
na csináljad megfele ne káromkodjá
úgyvan képet nehogy megjeleníccsed baszód
na kész lett nagyjából... lesznek még apróságok később...
Képen ott van, akkor ilyenkor mi van?
Minden karbiba a hozzá való tűszelep kell, másképp nem lesz jó a benzinszint.
Oda van írva mögé hogy fúvóka készlet. Nem tartalmaz tűszelepet.
DT125R.
Karbiban szerintem nincs olyan nagy különbség h ne passzoljon egy tűszelep.