Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként ma össze is raktam.
tolomérővel mértem,többször is megmértem.Igen a dugó tető eléggé harangozott is,viszont a szoknyánál jó volt az illesztés...
értem köszi apuci, akkor hnap ismétlés aztán meglátjuk mit csinál a gép
Mondjuk az alapjáratit sem ártott volna.
De a kehelycső a főfuvi alatt van........
Ha takarítasz, akkor puccantsd azt is.
hát igen így vissza gondolva egy fuvi kimarad, a főfúvóka mögötti, arra gondolsz?
A kehelycsövet is kitakarítottad?
de ha tövig be volt hajtva akkor is ilyen volt kb. ugyan annyira fulladt
itt már, nem egy fordulatot kihajtottam
Itt a videón be volt tekerve teljesen a levegőcsavar?
Ma kitakarítottam a a karbit át fújkáltam kompresszorral stb. mert hidegen nehezen indult és melegen is néha befulladt egy nagyobb gázadásra. Összeraktam, most könnyen indult de a fulladás még mindig maradt, ha behajtottam tövig a levegő állító csavart akkor nagyon ne változott semmi, de ha kijjebb hajtottam még jobban fulladt. A tűn nem állítottam vajon az volna ludas? Hidegen mennyire viselkedhet így, mert kb 10 percet járattam motort az már csak nem számít olyan hidegnek?

http://youtu.be/FVFhpvm_lI4
Üdv.
Na most jöttem.........
Benzinszint rendben, állítani nem kellett.
Manualból lestem az ellenőrzést, pont ott van a szint, ahol lennie kell.

Viszont kitekertem a gyertyát, (BR9ES) szép őzbarnára van kiégve.
A régiét valszeg kidobtam, mert ugye új gyertya jó lehet........
De megtaláltam az LC2 gyertyáját (B9-ES) ugye zavarszűrő nélküli gyertya.
Néztem szikrákat, ezzel is, azzal is.
A zavarszűrő nélküli gyertya, messzemenően nagyobb, és erősebb szikrát ad le, ugyanakkora hézaggal.
Ha jó idő lesz, holnap teszt.
Amúgy köszi addig is.
rendben, köszi :)
Ilyen 4 5 ropiért szerintem bármelyik kárpitos szépen áthúzza. Én is nem rég húzattam át:) majd teszek be képet:)
Üdv Nektek DT-sek! :)

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e valakinek jó állapotú fekete űlése DT125R-re 96'-os évjáratú a motor.

Vagy esetleg tudnátok-e olyan elérhetőséget adni aki újratudná húzni nekem az űlést?

Köszi előre is!
Emzoli, milyen fuvókát vegyek amire azt lehet mondani hogy kb pontos? Márkára gondolok.
Ilyen jelenséget produkál az én 80asom is van mikor észre sem veszem és van mikor teljesen előjön én nem tudtam vele mit kezdeni sajnos.
Simán csinál olyat a benzinszint is Állítsd csak be, gyári gépkönyvből vettem az ábrát, baja nem lesz tőle.
és ha még lentebb teszed a tűt?
(gondolom statikus féklevegős karburátor)
Benzinszint nem magas kicsit? Magas szint a féklevegős karbin szerintem csinálhat könnyen ilyeneket Féklevegő fúvókája rendben? (Ha van benne külön)
attol gyönyörű hangja lesz
Hellóóó

Valaki tud egy Jó CDI-t egy DT125LC-hez?
Heló Érdeklődnék,hogy ha 6-8ezer forintos dugattyút teszek bele ,lesz-e baja a Dt125R-nek... A dugó dobozán:For Yamaha,,van irva....
Heló engem a henger állapota,és ára érdekelne...
a leírtak alapján nekem úgy tűnik hogy levegőböl kap keveset. próbáltad már a pipát kiszedni a légszűrőböl?