Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az 50-est meg felejtsd el! olyan mint egy kényelmesebb simson...nagyon ratyi, CSAK a 80-ast ajánlom, abból is az LC2-t
a fogyasztás sokkal kisebb, az ereje nem annyira kevesebb...olyan 18LE körül van egy tálagos 125-ös, a 80as meg 10, max 11Le...
Köszi,és fúvókákat hol lehet venni?
Még mindig kérdezném.Ha yamaha dt 125-ről átnyergelek a yamaha dt 80-ra(jogsi hiánya miatt).Nagy lenne a különbség?Fogyasztás,erő... sokkal gyengébbek.Vagy esetleg 50-re, de ennél félek egy felnőt ember alatt csak kínlódik.Esetleg a fiatalabb dt-k már jobban bírják a gyűrődést mint a régebbiek?Véleményeket kérnék,köszi.
Az úszóházban pedig így tudod ellenőrizni a benzinszintet. A karbit fejjel lefelé fordítva, az úszó aljának (képen a teteje) a képen látható távolságra kell lennie a fődarab peremétől.
88as főfúvóka kell neked gyárilag, 40-es alapjárati fúvóka. A levegőszabályzó csavar pedig 1,5 fordulat kifelé. A tű pedig a 2. állásban. Azt nem tudom már, hogy alulról vagy föntről a 2... valamelyik
a szívatóhoz menő oldalsó csatornába van beleütve a típus.
Hello Légyszi valaki segítsen
Olyan problémám van hogy az első villa nagyon puha és ha nagyobb lyuk van akkor koppan is Mit csináljak vele esetleg hogy hogy kell szétszedni .
Elore is köszi
8ezerért gondoltam, tekintve hogy elég jó állapotban van...
van használt keverék olajam, az nem kell ?
jó hogy "mondod"

én vennék használt olajat, használt hengerfejtömítést, meg görbe vázat
Használt sziloplaszt nincs valakinek?
Beszáradt érdekelne igazán, meg rossz izzó is.
ne cigánykodj
nekem kéne belőle az izzó ha ideadod 200ba xD
nemgond
jó bocsi
bagyinkának nem kell....szal most két szék közzé..de nembaj..max megmarad
az hogy be kell menni a postára amúgy nem adjad el fele Bagyinkának motoromat apám használja, ő meg nem kap tőlem indexet adjad el én visszavonom
mi ebbe a bonyolult?
bonyolult vagyis nem, de kérdezősködj aztán ha eltudod adni a közeledbe akko adjad elfele egyszerűbb neked is nekem meg pláne
Rózsaszín csekk = belföldi pénzesutalvány.
Értelemszerűen kitöltöd, ráírod, hogy menni pénzt akarsz feladni (a ráírt összeget fogja a címzett magkapni).
A postán odaadod a kitöltött csekket és a pénzt, a kézbesítő pár napon belül (általában 3-5 munkanap alatt ér a címzetthez) kiviszi és csak a címzett veheti át vagy annak meghatalmazottja.
A feladáskor külön kell fizetned a postai költséget, én azt tudom, hogy 5000 forint alatt 270 forint volt régebben.
kéne, de én nem vágom ezt a rózsaszín cuccos cuccot :)
3 vagy 400 forintba kerül egy rózsaszín csekk feladása, de akkor döntsd el
csak 300 azon nem problémázok, max nem eszek 2 napig akkó kell