Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor legyél zsidó... ha 300 forinton problémázol
akkor passzold el másnak kibaszott zsidó vagyok
Buznyák....utalással nem jó..fater nem adja meg a számlaszámot....rózsaszín csekkel ha kell felteszem., ha nem akkor írjad azt elpasszolom másnak
azé mondja mert a hibátlan erre felé elég tág fogalom
jah és 14 -es a karbi.
A karbin semmilyen más írás nincs mint hogy : TK és kettő kör körülötte.A motor DT 50 MX 1990
jövőhétre teszek fel akkor róla képet:) meg lehet nézni
Hát ez az! Már párszor próbáltam segíteni, de azt csak úgy lehet, ha pontosan tudjuk miről van szó. Milyen a karbi, stb. A Teikei Y12P karbinak pl 88-as a gyári főfúvókája. Nekem két fúrás után se kellett cserélni. Elég volt a tűvel és az alapjárati rendszerrel behangolni.
Helló.

Segítsen valaki legyen szíves. Nem indul haverom DT 2006 gyártmány. Kivettük a gyertyát megnézni, hogy milyen és, hogy van e szikra. Mikor megnyomjuk az önindító gombját akkor ad 1-2 szikrát és utána nem és miután elengedjük az önindító gombot akkor ismét ad 1-2db szikrát. Miért lehet az, hogy önindítózás alatt nem ad szikrát? Próbáltuk bikázni is de úgy se indult be. Több gyertyával is ugyan ez a jelenség mutatkozik. Valakinek lenne ötlete, hogy mi lehet a baj?

Előre is köszi!
Miről is?
Kép?
Köszi az ötleteket,a sörös doboz még eszembe se jutott .
A trombi lemezt kiprobálom,bár a sörös téma jobban bejön de persze csak a motor érdekébe
Hy :D

Segítséget Szeretnék kérni ismét.Szerintem a bejáratás lassan megvolt 300km után. Mivel már nem forró a henger ha kicsit jobban meghajtom hanem normál hőmérsékletű. De ugye én nem tettem bele nagyobb fúvókát ami szerintem nagy hiba :/ azért is mert 5.-ben már nem megy,nem akar tovább forogni. A többi sebességben rendesen kiforog amíg kell. Ez lehet a baja h nem lett nagyobb fúvóka beletéve ? A gyárit hogyan lehet megmérni? és milyen kéne bele? (első túlméretes fúratás).
Válaszokat előre is köszi!
jolvan akkor:D köszi szépen:)
Miért ne mehetnél vele?
Csak gyorsabban fog kopni és nagyobb sebességen rossz lesz az út tartása. (Igaz crossnál lehet alacsonyabban is, nálam endurónál érezhető kicsit 90-100 környékén a gumik bizonytalansága :D)
18asom csak egy rücskös van. Kp-ra mennyiért adnád el a mitast?
a vezeték színek érdekelnének. Nekem balra piros-sárga, jobbra piros dupla vezeték, előre pedig fehér vezeték megy. Nem tudom jól vannak-e így bedugdosva?
sziasztok. dt-m van crossgumival és azt megtudjátok mondani h azzal mászkálhatok közúton ?(mármint aszfalt ) egyre több embertől hallom h nem és most nem tudom igaz-e. tudom h elkopna csak informálódok.
Detto ugyanez van fönn nekem is :D körül ilyen állapotban .
tudom
aztán nehogy megkóstold azt aszfaltot, nem finom
énis abban reménykedek:DD ezzel a gyári DT fékkel nam nagyon emelgette a seggét
Ha jól látom neked v rezó van simsonon hozott változást?
Tudok jó kárpitost bármilyen színűre áthúzza :)
akkor teljessen megérte, 320-as tárcsával meg a bembóval igen csak lehet majd a farát elmelgetini a piroslámpáknál