Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nemtalálok ilyen buzijamaha kék műbőrt
Ezzel a szóval itt óvatosan kell bánni a fórumon
Ha rece sincs a tengelyen, és nem a méretkülönbség miatt forog el, akkor meg rakd fel a kart és egy izmos fúróval fúrj bele helyet egy éknek. Lelazítod a kart és a furatnál kicsit nagyobb rudat, csavart beleteszel és úgy húzod meg a kart. Ha kell kép lerajzolom. Ez jobb a hegesztésnél, mert könnyen le lehet szedni.
így néz ki a mitas gumi...kb 80% körüli lehet az állapota
Én most húzattam át az ülést 4ruppóért majd ráfújom a yamaha feliratot:)
ehez se kell már sok
amúgy milyen olajat ajánlotok a hajtóműbe? (125R-be ha ez számít)
enyém már szinte összeállt 80%-ban úgy néz ki mint ahogy kijött a gyárból, már csak csomagtartó meg egyebeket kell lefesteni és üléshuzatot szerválni
amúgy szerintem annyira nem feltűnő az az el coll különbség...
még festés alatt vannak a cuccok, ha minden jól megy holnap már össze is tudom rakni... már csak utcai gumik kellenének rá...
Sziasztok, a következő lenne a kérdésem.Ha yamaha dt 125-ről átnyergelek a yamaha dt 80-ra(jogsi hiánya miatt).Nagy lenne a különbség?Fogyasztás,erő... sokkal gyengébbek.Vagy esetleg 50-re, de ennél félek egy felnőt ember alatt csak kínlódik.Véleményeket kérnék,köszi.
Jacek itt vannak a képek a gummáról.
Teszel egy képet hogy hogy mutat?
dede nagyok, 18colosak viszont ha úgy veszem teljesen ingyen voltak
aztán ha majd lesz fokozatosan pénz jöhet a 17es ráf, gumi, küllőzés...a fék, villa meg már megvan arra nem kell pluszba költeni...
nemjó sajna 18-as felnim van úgyhogy 18colos gumi kéne
még nincs rajta a tank a gépen, ma megyek még le összerakni. Lefotózzam neked a fesszab környékét?

Konkrétan a csatiból kijövő drótok be vannak pasztázva, szóval azt nem tudom megmutatni a képen.
Nem nagyok azok a tdr kerekek, hányas papucsok azok? Bár lehet h a csak a gumik miatt tűnik nekem olyan nagynak.
Még valami: ha így sem boldogulsz akkor óvatosan flexelj ki a berugókar nyitott részéből pár milit és akkor jobban meg tudod húzni a csavart.
ha prosztó lennék asszondanám,hogy Hegesztótrafót nekijje De mivel nem vagyok,azt ajánlom,hogy trombitalamezből vágj egy csíkot a tengely köré és úgy tedd rá a berukart.ha nincs trombilemezed,akkor sörösdobozból is tudsz alkotni.De előtte feltétlen idd ki a sört. A trombita lemez azért jobb,mert erósebb.Hegesztő,vagy csapágyboltba,vagy olyan üzletben tudsz venni,ahol faipari szerszábokat árulnak.Remélem tudtam segíteni.
Hello mindenki!
van egy 50es yamaha dt-m most vettem hozzá berugókart.
de ha felrakom és teljesen ráhuzom akkor is elforog a tengelyen.
Ilyenkor mi a teendő?
Zoli, mit kell módosítani a a motoron hogy kecsón rá mehessünk pályára? sámsonokra gondolok.
Ha fos lenne nem tenném fel elhiheted teljesen hibátlan
Valaki 80 lc2 tulaj meg tudná nézni hogy a fesszabályzóba a vezetékek hogy csatlakoznak?
áá nem kell, áruld ki a használt dugóból a legtöbbet amit csak tudsz.
Nem kell nyakláncnak?