Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát mér nem szeded széjje azt a kur..a féknyerget? hogy nesérüljön semmi gumitö,ités?
supermoto lesz?
már nincs meg amúgy első volt...és komplett villát cseréltem kerekestül fékestül TDR-ből...
odaadom a dobot a gyári féknyergedért:D hátsó?:D
fuuute 30 ft egy olyan szutyok te tippikus fogyasztó vagy kész termék való csdak eléd
SZERETNÉM a vadiújonan szerzett brembo féknyergemről az igényesen rákent festéket leszedni...egy réteg már lejött nitróhígitóval(a 3 rétegből) viszont a középső sztem csak kromofággal jönne le...
NA MOST a kromofág a milyen kárt tud tenni egy féknyeregben? szétcsesz ott vmi tömítést vagy vmit, vagy bátran nekiugorhatok levakarni a festéket?
miért nem lehet egy rezó rendszámos?
Jááááááááááj..... Nem motor eladó, hanem REZONÁTOR... valahogy kimaradt... :) bocsi..
rendszámos?
DT 125R még mindig eladó nagyon olcsón...
Nekem a dob meg a rezó állófűtés(kályha) kipufogó csövével van összekötve
adjad fel minél hamarébb állom én a postát!
azt akartam de már nem maradt szorítóbilincs
APUCI!
mit szólsz a kipufogóval kapcsolatos ötleteimhez te melyiket valósítanád meg?
A TUrbócsőből nincs már semmi? amugy ideiglenesen egy hosszu darabbal helyettesithetnéd az eredei helyett a turbo csővel
jó maszek lettXD
tehát nem is ér össze a két cső?


küldöm de te fizesd a póstát!
tessék:D amúgy elmondanám hogy az enyém úgy levizsgázott mint huzat, azt egy darab E betű nem látszott a sok kosztól meg korróziótol
nem tom az arrow dobom gyári számátXD
Nagyon szépen köszönöm a felajánlást! :) Ha úgy alakul mindenképpen szólok! ;)
beütött gyárilag is legalább is ami nekem van.
"e" szabvány + gyári szám
neem miért kéne dombornyomott a dt gyári dobon is süllyesztett
Az a baj hogy ez befelé üti neked meg dombornyomott e betű kellene nem?
hát ha tudom kivitelezni vele a karikában a nagy E betűt akkor ja vagy valamilyen hivatalosabb formában! hogy ne lebukós legyen
kell kölcsönbe betűbeütő? :D