Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kiváncsi leszek az összképre milyen lesz
akkor áruld csak a 2 ezer kilómétert futott gyári dugódat.
17es utcai-m van. 120/60 17-es. Tudsz felrakni képet a mitasról?
Akkor is egy utángyárott hulladék én csak ezt hallottam róla az ismerettségi körömből
nekem for yamahás hányás van a motoromba 9700 km óta tökéletesen működik vele.....még csörögni se csörög benne....és én nem is kímélem a motort....aszfalton járok csak fele...és a rezó miatt az órát leforogja... de tényleg szar a for yamaha. előző for yamahás dugának is azért lett baja, mert rosszul raktam össze, nem lett derékszögelve...
volt már rá jelentkező csak elnézte a méretet!

AMUGY MEG ÉN ELŐBB BELETENNÉM AZ ENYÉMBE EZT A HASZNÁLT DUGÓT MINT EGYESEK A FOR YAMAHÁS HÁNYÁST
lehet én vagyok hülye, de ki tesz a motorjába használt dugót...?
EREdeti gyári yamaha dugó eladó, második túlméret, gyűrűkkel csapszeggel zégerrel! 2000 km-t ment garantáltan hibátlan a termék
10000ért vihető
hétvégén teszek fel képet
megspóroljam bocsánat
nőt nem kell megnyugodhatsz
csak szeretem kikérni a nálam okosabbak többet tudók illetve tapasztaltabbak véleményét!
én a helyedben boldogan válaszolnék minden kérdésre itt a fórumon mert ahogy elnézem te vagy az egyik ember akinek ezen a téren sok tapasztalata van, szerintem annál jobb érzés nincs a világon hogy kikérik az ötletem és esetlegesen be is válik!

EGY SZÍVSEBÉSZT NERM KÉRDEZHETEK MEG EBBEN AZ ÜGYBEN.

azért kérdezek hogy felesleges munkát és időt spóroljak magamnak ennyi
cseréltem a dt cuccaira
Egy Yamaha gyártmányú motorblokk, rajta egy olajszivattyúval/olajpumpával ki ,hogy nevezi
Sziasztok az lenne a kérdésem hgy ez micsoda a képen...?
Semmit.
Én már rég megvalósítottam volna, mint ahogy meg is valósítottam sokmindent, és most ne a nagyképűségre asszociálj.
Itt rágódsz már rajta hetek óta.
Vastagfalú szöveterősítéses vízcsöveket közé, a toldásokhoz, így a rezonanciát nem veszi át a hátsó dob.
Kurvára nem látszik, mert az oldalidom eltakarja.
2 féle rezód van?
Akkor mindkettővel kipróbálni, és amelyikkel jobban muzsikál, az lenne a megtartós.
Ha esetleg Nő ügyben is ilyen bizonytalan vagy, szólj lemegyek szívesen bejáratni.....
mennyi vót?
küllös, 320as tárcsával, 2 dugattyús brembo fékkel, villával együtt
küllős vagy olyan csúnya tanga tdr felnit szereztél?
Van egy k112 es continentalom 18x3.5
nekem lenne egy mitas e-07 120/80*18 méretü jó állapotú gumim cserélném hasonló méretü utcai/aszfalt gumira
Cross gumijaimat cserlném ugyan ilyen állapotú enduro-ra.
Az első 80/100-21
hátsó 110/100-18

kellene: előre 21es bármilyen méret
hátra minimum 110es max.120-as
1234
fekete a motorom:D
figyi van egy piros tárcsavédő műanyagom, ha gondolod neked adom
szegény vagyok mint a templom egere
mert nincs fékfolyadííík nekünk aztán az is pééz lenne:D
annak készül...szép lassan lépésről lépésre...a lényeg már megvan, már csak egy garnitúra gumi kéne...de az a drága dolog...szóval az majd nyáron:) addig félig enduro-félig SM :D