Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Mindenkinek!Yamaha DT 80-hoz kellene hőgomba.Előre is köszi!
talán most
nem akarja kirakni a képet!
Azt szeretném megkérdezni hogy hogy tudnám a vékony csövő rezót illetve a vasagfajta dobot összepárositani a lehető legkevesebb teljesitménycsökkenéssel? 2 verzióban gondolkozom eddig ezek jók lehetnek?
annyiért nekem is kell!
Szerintem szimmeringes.........
Én 1700.-ért veszem.................
Eladó:CASTROL POWER RACING 1 OLAJ 2500Ft/l Pest megye -Monor-on vagy posta
kapd le a gyújtás oldali deknit,ha benzinszagú belülről vagy akár folyás is látható akkor a főtengely simmeringed cserés.
Az igen, gyári alapméretes henger :) Amúgy lehet ki kéne pucolni a karbit csak simán. Bár azt akkor illett volna, mielőtt még nem tekergetted el a beállítást
az a twin air nem véletlen egy "sport" légszűrő?
esetleg valahol farsot szív?
dehogy baj időm mint a pejva
Helló minden motorosnak! Esetleg ha tudtok valami tanácsot adni megköszönném, én nem értem miért de kevesel a motorom, hiába tekerem be szinte koppig a levegő csavart, akkor is kevesel, szóval magasabb fordulaton jár, ilyen hallhatóan keveselve. Ha a szivatót ráhúzom, akkor lemegy a fordulat szépen és szépen pöfög ha pedig leszedem róla, egy kis idő után vissza ugrik oda. Levegő szűrő szivacs vadi új Twin Air, olajjal is át lett kenve. Füstölni rendesen füstöl. A fúvókák gyári értékűek, mint a henger is meg minden [Yamaha Dt 80 Lc 2] Valami ötlet?:S
Levi:nem tudtam feladni a cuccot, mennem kellett suliba, muter meg dolgozik, elvileg hnap után nem dolgozik..maximum akkor tudom...ha nem gond
lassan nekiállok én is már a HF töminek
aztán lehet hasítani a talajt
persze óvatosabban mint ez:
http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net...

Hali!
tothady@hotmail.com címre írj e-mailt, és megbeszéljük! :)
Szia,hogyé megyen a cucc?Bocsánat:-)) Mennyi az ára a termékeidnek? Köszi: "D"
Szia. Igen ismerős a dolog. Ott voltam én is a harckocsizóknál.Kemény hely volt mindíg is,bár én mint hivatásos vpltam ott a 80-as évek második felében,de az idő mindent megszépít. Akkor azt hiszem/a te idődben/Kinizsinek hívták,az nyémben még Bottyán volt. Tudnék néhány emlékezetes dologról mesélni,de mint mondtad F.várról vezényeltek oda,ezért az elméleti ill vez gyakon kívűl nemigen tudnánk miről diskurálni.Te apuci egyébként honnan pötyögsz?További szép napot,
úgy számoltam hogy az egész megvan kb 15böl és nem a legolcsóbb szarokból
Lánc se vészes, szvsz ne vegyél drágat... Fölösleges, veszel egy kb 5ezres láncot fújkálod aztán csókolom...
van itt egy jó bicikli lánc
az meg végképp nem olcsó rigaláncot neki
most először láncszettre gyűjtök:D az fontosabb
szerintem nem egy arany összegért csinálná meg, de hát érdeklőni kell