Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Nem tudom szám szerint.
Tapolca végén voltam, a bal oldali laktanyában.
Ott is csak 2 hónapig, (Szfvár-ról vezényeltek) Krazos kiképzést kaptunk.
Fellenbech Mihály szds. volt a kiképző tisztünk, ha ez mond valamit, és Kovács Ferenc szds. képzett minket a Krazokra.
'97 február 14-én vezényeltek oda.

Rohadt cigány egy hely volt, tükrös stokizás, egyirányba gerebléztük a gyöngykavicsot, s a héten kétszer volt dandárfürdő.
Ha ott voltál, tudod miről beszélek..........
szerintem meg csak az indexrelé kopog a hátsó lámpabúrába...
én meg a hátsó hídra ja hogy nem is hidas? :D
én is a féltengelycsuklóra gondoltam
én spec gömbcsuklóra nem is gondoltam, inkább féltengelyre a gázrugdosás miatt
ha jobbra fordulsz kattog, de balra fordulva nem, akkor a jobb oldal a beteg, mert a belső íven mindíg nayobb szögben fordul a kerék, tehát nagyobbat kap a csukló
az csauklóbaj lesz.


Ha érdekel van egy 0 km es külső csuklóm 1.3 as swifthez ócóé. Bár nem tudom jó e az ignáchoz
attolfügg, kanyarodsz és azon az oldalon hallod amelyiken terhelés van, vagy ha helyben forgatod a kormányt akkor is kattog?
Köszi a segítséget apuci :)
Felraktuk tölteni az akksit. holnap délután leveszem és letesztelem hogy jó-e :)
Kormány fordításnál kattog...de csak kis tempónál...féltengely gömbcsuklóra tippelek bár nem recsegés..cska kis kattogás
akkor miattad nem tudtam felkelni reggel elferdítetted a teret meg az időt
ja igaz, multkor kicsit nagyobb gázzal indultam ,másnap nem is értettem mér nyugaton kel a nap
ezt már eljátszottam egyszer és még egyszer de akkor segítséggel ilyet nem lehet mert kimozdítja a Földet a tengelyéről meg izééé e ülést kéne faragni
ráülsz, beindítod, kuplung be, berakod 1.-be, tőgáz, vársz amig a fordulatmérő a maximális értéket eléri, és ekkor a létező leggyorsabb módon kapod el a bal kezed a kormányról. A farokidom átalakulása ez után pár tized másodperccel megtörténik
Mi a baja? Ignis megölhetetlen...
Apuci. Melyik kaszárnyában voltál Tapolcán és mikor? 6904,2167 vagy a 1480?Mert ott én is katonáskodtam,mármint Tapolcán További szép napot.:-)
oksi
arról le kell vágni a felfogató pántot és valamilyen foltot tenni rá mert kirohadt ne felejtsd el
Nekem meg az Ignis kezdi elszarni magát... kuuvaannyát
olcsóbb az üzemanyag
nekünk még meg sincs, most találtunk egyet a balcsi mellet, de biztos elviszik hamar mielőtt mi mennénk.....mert jó is Szabolcs megyébe lakni.
tegnap előtt cseréltünk benne kormányösszekötőt meg lemostam csillog villog
köszi haver.. Passat-ot megforgathatnánk pedig....
egész nyáron csak fotoszintetizálok