Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az sokpénz:D meg akkor papírmunák(mer ugyebár rendszámos), meg mondom nekem tetszik a fehér:D és nem kell rá minta se...csak fel kell turbózni 1-2 dologgal a megjelenést:D na de ha tavasz lesz...megcsinálom olyan faszára...elájul aki meglássa soksok tervem van tavaszra
szebb lenne ha valami fasza színre át lenne húzatva, egy fasza mintával
lehet h igényesebb szín mint más sötét szín, de szép ez:D
én szeretem fehéren
nem vastag...csak közelről látszana..
költségben nem tudok...szerintem 300x40 centiből az egész motort e lehet vele húzn..az olyan 4 ezer
most vettem meg a gyári martica másolatát nem fogom leszedmni:D
milyen vastag az amugy?
az a baj, hogy ezeknek a fóliáknak van valamennyi vastagságuk..ki lehet vágni éppen a matricáknál, de szerintem csúnya lenne a különbség miatt de a karbon fóliára is lehet ragasztani más matricát, emrt az rá van melegítve
arra gondolsz amit eddig is hirdettél?

küldj róla képet lécci
A karbon fóliára rátérve szerinted kivitelezhatő lenne hogy az egész tankot beboritsuk vele de ahol a tankon van a martica az a rész kimaradjon? illetve az oldalidom elöl ugyanez. ez költségben mennyi lenne kb külön a tank külön az oldalidomok
amúgy én a helyedbe áthúznám a motort a faszba...kényes a fehér
150x40cm 1990-ért
na akkor majd megnézem...mennyi az az olcsó? am szerintem jól áll a fehérhez is,de nem a fehér idomokat akarom karbonozni...ilyet esetleg hogy légszűrőház, láncvédő műanyag...
jövőhéten lekarbonozom a kézvédőmet...megnézheted ha gondolod
karbonozok is faszán néz ki rajta sztem....bár neked a fehérhez nem igazán illik sztem tudok olcsón..szólj ha kell
valaki csinált már karbonfóliázást a DT-jén? elgondolkoztam rajta, csak először kíváncsi lennék hogy milyen lenne rajta...Jacek te fogsz karbonfóliát is tolni csak csak simán feketével szevasszz?
vagyis a becsúszószár kijöjjön rajta a teleszkóppersellyel.Összerakásnál ügyesen csináld,nehogy elb@szd a telo perselyt.Nem szokott könnyen vissza menni a helyére,de megfelelő módszerrel megoldható
tetején benyomod a dugót utána kihalászod a seagert,utána ugye ki jönnek a rugók.A telo alján van egy imbusz csavar azt szépen kitekered és már szét is jött persze ha ki van tekerve a csavar utána kell néhány erősebb ráncigálás,hogy kijöjjön a teleszkóppersely.
meddig jutottál ?
Egyszerűen nem tudom szétszedni az első telószárat :( valaki valami tippel !
Üdv.
Arról van szó ami kint van az adatlapodon?
Eladó áruknál?
Sztem 125-sé.Nekem 80-asom van így nem tudom mennyire növeli.
de legalább a kövesúton lehetne közlekedni
akkor meg sár lesz..
akkora szívás ez a hóó...igazán olvadhatna már elfele...
125-ös dt-re tervezett?
Teljesítményt mennyire növeli? :D