Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

semmit, fasza cucc, régebb ratyi láncspray ezzel mostam le a gumiról, semmi elváltozást nem láttam rajta
van "beszállítónk" de azért köszi.!
én most mindent sértésnek veszek nagyon nincs jó kedvem valami gépet kéne kitaláljunk amivel a nők agyába lehet látni
Gumit nem károsítja?
kell az utánpótlás ne szóórakozz
nem is gondoltam ugy és bocsi ha bunkónak jött le de nem az volt
passat felnit pucolni
van itthon vagy 20 flakonnal.....akkor minek.?
nem azért mondtam hogy belekössek, csak ha valaki véletlen beleolvas akkor ne az legyen hogy "dehülyevagyféktisztitóvalmosodaláncodat" :) oda is írtam hogy mi is ezt használjuk minden zsírtalanítására
kéne?
hajrá:D
ilyet kartonszámra szoktunk venni.
szerinted miért ezt reklámozom?:D azért mert én is ezt használom olyat nem használok ami lemálasztja a fél motort

az autó fényezéséről a felvert kátrányt is fainul lemossa
oda sem jó ám akármilyen féktisztító, ilyen würth van nekünk is és tudom hogy ez nem bántja a műanyagokat, gumikat, de van elég sok ami szó szerint megeszi
mindig tiszta olajos volt nekem a kezem a rongyozástól itt meg ahhol nagyon makacs akkor csak egy picit megkefézel megfujom ujra azt lefolyik a retek
ja az is jó nekem is unokatesóm azzal pucoltA az sv-t de ő is ezzel tolja mert nem kell fogkefézgetni csak jól megfujod és szó szerint lefolyik róla a retek és egy 15 20 másodperc mulva már száraz is
jó cucc lehet, én petróleummal tisztítottam a láncot az is levitte
kuplung nagy gázzal plusz a seggedet is a rendszám tábla környékére tolod, ha ezt a hármat dolgot pont egyszerre csinálod akkor tuti szétszaladnak a lovak
jó hát most igy kapásból van 5 db körülbelül alakul!
jó de ha később rendelnél lehet a 2 3 db lennye annyi mint a posta

ugyhogy ezt ki kéne okoskodni hogy hogy legyen:D
énfelőlem számíthatsz 2 darabra!
most mondták hogy tudnak hozni!holnap megkérdezek mindent de azért egy kis idő kell tudjátok hogy van ez!
helyes
egyenlőre ez van! lehet lesz más is nem köll aggódni csak türelemmel kell lenni nem szállítószalaggal megy az egyénhez tehát meg kell várni mire összejön az adott mennyiség
Holnap megkeresem meg lefényképezem.