Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze jó. Majd juttasd eszembe.
mondjuk most már kétszer meggondolom hogy mennyit megyek ilyen benzinár mellett sajnos
160 km az semmi már volt olyan hogy 200 fölött mentem nem kényelmetlen az az ülés
azt jóó de ne felejtsd el! akkor akörüli ár körül jo a pénzügyi része?
Rendben a héten megkeresem és rakok fel majd képet róla.
jaja Szegedről lehet többen is jövünk
kb 160 km lesz az út, rá fogok rohadni az ülésre de hát valamit valamiért.
a balos jobb a jobbos tükör pedig bal menetes ugye? képet majd dobsz ide fel?
hát 1000-1500?
Igen igen egy pár.
Mondj rá valamit biztos megegyezünk.
egy pár ugye?
és mit kérsz érte?
Képet még nem csináltam de ilyen mint ez http://auto-motor.vatera.hu/al...

Csak jó állapotú.
na akkor mivan ezzel a tükörtémával?
Én mennék de nekem 180km egyedül meg faszom se megy annyit:D
jösztök most kunmadárra? Gyertek innen a DT-s fórumból minél többen, had találkozzunk legalább egyszer egy évben:D szívesen megkukkantanám a gépeket élőben is
idén megyünk debrecenből páran kunmadarasra...meg fogunk még túrázni egyet a mátrába, meg sokhelyre...
Szerintem olyan sok különbség nincs a kettő teljesítménye között.A fordulatszámmérő kihajtását igazából soha nem néztem szerintem csak le van dugózva, ahhoz h rárakjak egy gyárit le kellene vágnom az eredetinek a visszajelző egységét ahhoz pedig nincs szívem a km órát meg nem akarom lecserélni,olyat láttam h elektronikusat raktam rá volt is fent apróban egy egész olcsó de elszalasztottam. Amúgy te szoktál motoros találkozókra járni pl Kunmadaras ?
Elnézést, idepofátlankodnék egy hirdetéssel, tavaszi akciót indítok, nem írtam árakat, ajánljatok értük valamit, de ne túl nevetségeset.. :) Ha egyben elvinné valaki, akkor még kedvezőbb, várok ajánlatokat.

Eladó alkatrészek YAMAHA DT 80 LC2 -höz
70/6169-234, sgyozo kukac datatrans pont hu

Postázás megoldható, kivéve a váz.
Személyes átvétel Székesfehérvár (vagy a közelben)

Képek itt, már amiről van: http://cavalier.hu/dt/

---------------------------------------------
------------------------

Ülés, kárpitossal áthuzatva

Gumik

Mitas E-05 3,00-21
Deestone cross 110/100-18 (nem közútra)
Barum Cross Enduro 110/90-18 (3,50-18)
Continental Twinduro 2,75-21

Felnik, első, hátsó van hozzá tengely is

Első index konzol, plusz indexek, egyik búra törött

Berúgókar (jó hosszú, szerintem nem dt-re való, de a tengelyre passzol)

Oldalidomok (csiszolás, festés ráférne, a bal oldali hátsó felfogató pöcök egyik fele letört,kábelkötegelővel frankón felfogatható, és nem látszik)

Első fék kompletten.

Hűtő kompletten, sapkával, csövekkel, nem lyukasan

Első kerékhez külsőgumi szorító (defektnél nem fordul el a külső pl).

Blokk öntvény, van benne pár csapágy, én cserélném őket.

Hengerfej, hőgombája rossz.

Membránszelep

Henger, javítva volt, nem tudom jó-e, belül ép, fúrást nem tudom milyen méret, virágcserépnek pl. biztos jó.

Főtengely "kompletten", dugó szar, hajtókar jónak tűnik, tűgörgőket cserélném..

Váz, hátsó felfüggesztéssel, kormánnyal-csapággyal együtt

Gyújtás alaplap, csak a jeladó tekercs van rajta, ha minden igaz, hibás tekercsek vannak hozzá

Kilométeróra

Olajpumpa

Kilométer jeladó kerékre

-------------------------------

Légszűrőház

Olaj,
víz tartály

Berúgó átadó fogaskerék perselyezve
egyszer szívesen kipróbálnék egy olyat mint a tied h megtapasztalhassam hogy megy az enyémhez képest
amúgy arra sehogy nem lehet utólag fordulatszámméröt tenni? Nincs meg rajta a meghajtás helye a blokkon?
Most h nincs fojtás (én már így vettem) 130-at megy de ehhez teljes szélcsend kell meg persze nem vagyok egy nehézsúlyú pilóta,a fogyasztásról még nem tudok olyan sokat mondani nem rég óta van meg a motor eddig nem nagyon néztem de olyan vegyes használat mellett úgy h főúton 80al közlekedek de azért lámpánál adom neki 4,5l-re jön ki kb.Az újabb és a régi közt még olyan különbségről halottam h a főfuvi kisebb és a power is máshogy állítják be gyárilag hogy ezzel is folytsák.
Amúgy ez egyik haverom is most vett egy új szériássatt vmi édeskevés km-el még a folytás is benne van tőle tudom h 90-et visz.
vedd meg az enyém:D amugy szivesen elcseréltem volna az xt-re ha tényleg olyan szép mind ahogy a képeken kinéz
Már nincs meg az xt-m.
Régen volt egy dt azt nagyon szerettem,meg most tesómnak is van egy.
Nagyon jó vezetni,és ez a teljesítmény nekem elég ami a dt-ben van.
Csak most egy fiatal motort szeretnék,és ez a fajta dt nagyon tetszik.
nekem is toyo volt csak összetört az egyik
jaj nem kell ingyen azért valamilyen összeget kérjél érte:) képet tudsz csinálni róla:)