Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy mondod. Ezt a 10-20 lovat egy 10 ezer forintos gumival le lehet vinni az aszfaltra.
igaz, ez 15-ös méret, de egy 16-os se sokkal drágább...nézelődtünk mikor vettük a gumikat...azon felül már nem tudom...de most főleg motorról van szó...szerintem a DT-re nem kell egy 30-40 ezres gumi...
15" és azalatt annyiért márkás gumik vannak, de véletlenül jól állna az autón egy 16os szett, és máris 40től indulnak a gumik, pedig csak 2,5 centiről beszélünk
Nem tudom pontosan...érdeklődj...de mindjárt linkelek egy odlalt ahol új gumik vannak..akciósan
átlagba mennyi az a nem kifejezetten olcsó?
Eddig nekem 2x volt olyan bajom ami miatt mentő kellett...közel a mentőállomáshoz, ezért gyorsan kiértek...de láttam már durva mulasztásokat sajnos..és eléggé elszomorító
értem, /off/

nekem eddig 3* volt komolyabban dolgom mentősökkel, ebből 2* engem vittek ,egyszer pedig egy elég hülye helyre 2 felu közé egy dombtetőre kellett hívnom őket, és mindháromszor nagyon hamar kiértek. bár nyílván szerencse és a körülmények is eléggé bejátszanak a dologba


de ne kelljen őket hívni!
nem ilyesmi.. az üzenőfalon leírtam, mint felháborodást...ha érdekel olvasd el....
Ha már a hazsnáltat említették..Debrecenben a Vámospércsin nagyon jó használt gumik vannak..90%-os...igaz nem kifejezetten olcsó, de cserébe nem szar
méé? nem jön gázból 6 ba kerékre?


jaja, csak mint témához kapcsolódó gondolat ,tettem hozáá
gondolj azokra a tetkós csajokra
ha linkelnél vmi olcsó helyet megköszönném mer lassan nekem is kéne két utcai gumma
Senki nem ebszált hazsnáltról
de az valszeg jó is, régen én is vettem ilyen pár ezer forintér gumikat a motorra aztán büszke voltam magamra ,hogy nem 15-18 volt egy hátsó gumi rá csak 3. Majd amikor lett rajta egy vadi új akkor jöttem rá ,hogy azé az nem rossz, szóval motorra szerintem lehetőleg csak újat!

Az autó már egy más kérdés, de ott is ég és föld a használt és az új gumi, ezt tapasztalatból mondom!
szar helyről veszed...meg túl nagyok az elvárásaid...nekem eddig a 15-20 ezres gumi is tökéletesen megfelelt..pedig hazsnálva van...Gabinak a DRZ-re is jó a 15-20 ezres..akkor miről beszélünk?
Most takarodj..nincsen jó kedvem
nézz csak szét r17.hu-n
Mert egy kis csóró kismotoros csicska vagy!
életemben nem adtam még 30 ezret egy kibaszott gumiért, és nem is fogok...még a kocsira is max 25 darabja, és az már fasza...
a gumi se olcsó hogy rohadnának meg:S 30ezer egy új gumi
50ezer
és ha nem küllöset csinál akkor miújság?