Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én ilyenre gondolok...
A küllökkel az a bajom hogy kurva drágák 7-800 ft 1 db a csavarral együtt. és 1 felnibe kell csak 60 küllő
mipénz? egész kar? esetleg csere érdekel?
De van az is....gyári szép-ép...
az enyém is majdnem ilyen...valami univerzálisat akarok...ami fazsán néz ki amúgy berugókarod nincs? vagy csak az alja?
Szerintem megoldható...olcsón..1: vegyél 17 felnit(japán enduró hátsó felni)Akár kompletten max10e/db...és csak az agyat cseréled ki..Vagy ha nem stimmelnek a küllők akkor veszel bele azt is És max 45-50ből megvan a 2 SM kerék....Érdemes esetleg honda xl,vagy yamaha xt600 felnit azok aranyszínűek (eloxáltak)jól mutatnának...
5000ért van fejidomom..ép....1994es dt125r ről..
Köszönöm, közben megoldódott.
Henger-hengfej nincs meg,kuplung dekli levéve,kuplung kosár levéve,DE meg van, és ennyi....
srácok...van itt valakinek 125 mx DT-je? nem emlákszem, hogy lenne...de hátha.. ERRE találtam most rá, csak nem biztos, hogy össze tudnám hozni az én berugómmal
ez a hang ami a motortol jön
megvártam hogy itt is mondjanak árat de hát a pofám leszakadt
na mivan nem rendeltél e-bayről?
37k az üléshuzat és 90párezer a komplett ülés utángyártottban meg 5ezer a huzat.... éljenek a gyári alkatrészek
e ne aztat mondjad, hanem intézzél nekem óócóóón fejidomot
Lehet ősszel megy eladásra, szal szépen meg aakrom csinálni, hogy elvigyék...meg ha nem is adom el...nem baj az ha egyedi
na még aztán jól meg tunyingolod az optikáját
Szasztok! Nincs valakinek valami fasza fejidoma a gyári DT-jéért cserébe? Szín az mind1 lenne...kis hibák is lehetnek rajta
állapotáról lehet tudni valamit?
olaj pumpa alatt... a blokk jobb oldalán a hűtő meg a bal oldalon van....
No megvannak a satupofák

Remélem ezekkel már legalább fele annyira fog lassulni, mint ahogy gyorsul
a képen nem a dt pumpa..?
kisfordulaton hallani ugy 40km nél meg mikor beinditom s melegszik a viz..
ezen a képen hol van amit irtál...?
akkor nem a motor csapágy lehet a bünös...amugy már 6000km mentem vele lehetséges hgy hajtomüolajat kellene cserélni 10w40..