Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ha megrendeled kb mikorra ér meg?
lehet énis kérek egyet kettőt aztán majd azzal a lyukas dobbal együtt elküldhetnéd
Esetleg más würth ös cuccot is tudsz? Ilyenre gondolok hogy hhs2000, kontakt spréj , hhs-k.
jóó szépen szeggyé össze embereket

tükörrel amugy mi van?
Ne szivassá mán:D annyiért ajándék ez:) hát nekem kellene vagy 2 3 ha többieknek is kellene.
fél literes. nagyon jó cucc én ezzel pucolom pl a láncot is mert a bekeményedett zsírt is leviszi
2. be tartod 6ezer körül és érzéssel megcsúsztatod a kuplungot közben megrántod az elejét, az a kibaszás a dt-vel hogy a fejidomtól nem látsz ki meg a féken legyen rajta a lábad. De érdemes megtanulni nálunk bukkanos zebrák vannak, átmennek az autók a zebrán és ha ügyes vagyok akkor ahogy előzök ki ugy felveszem megyek mellette rakok egy 3.at és keréken előzöm őket. Legjobb érzés amikor mindenki néz az ahogy mész de hiányzik a motorozás
Tudok hozatni olyan 700 Ft körül kb de csak ha többen rendeltek mert egyszerre csak nagyobb mennyiség jön
próbáltam én már 2-esből felemelni de nem tudtam kicsit se...cask 1esből
Hát 2esbe érdemes felvenni (igaz 1esből könnyebb de 1-ből 2.-ba nehéz váltani )nagy kuplung gáz aztán holtpontozgatni + fékezni amikor túl akar esni rajta,de először a fékezést kell megtanulni legalább annyira ha gáz van akk reflexszerűen arra tapos rá ne pedig a motorról ugorj le.Csak óvatossan nehogy a dt bánja xd és is simóval tanúltam meg először
és te nyomsz egy kis hátsóféket közvetlen előtte? vagy te milyen teknikával egykerózol? minden kis részletre, lépésre kíváncsi vagyok
Gyakorlás kérdése nekem se ment több először,de most már egész hosszan elmegyek csak az a baj h nem holtpontozom ki annyira csak dobálom a sebességeket
kalács videjóó
én nagyon balfék vagyok, egyesbe tudom csak megemelni az elejét és akkor is csak 3 másodpercre
Lehet gyakorolni nem semmi..
http://www.youtube.com/watch?f...
persze eddig elégedett:DD nem vészes amúgy, ha majd újra átmegyek rajta még egy réteggel nem is fog látszani:)
már csak azt várom hogy enyhüljön az idő, mert így hogy befúj a hóvihar a garázsba, nem lehet semmit csinálni
na akkor elégedett vagy a végeredménnyel?
A festék amiről beszéltem

jó lesz a rezó? amugy kicsit ideges vagyok hogy dolgoztam azzal a szarral mint állak a köcsög postások meg összebasszák a munkám
Még nem számoltam meg de gyári enduro a másik nekem enduro szettel is kiforogta. Nekem nem tünk akkora változásnak az sm szett kezelhetőbb meg rugalmasabb de a teljesítmény meg menet tulajdonságok megmaradtak.
Én is ilyesmire gondoltam, igaz most 120/100 -as van hátul de hát nem sokra megyek vele nagyobb mocsarücsögében :P
érdekes kár h nag részét nem értem mit ír
ha valaki esetleg dióhéjban összefoglalná mi folyik abba a fórumba megköszönném
milyen áttétellel? meg neked kisebb kerekek vannak, úgy könnyebb kiforgatni 6.-ba
nekem ilyen van ennél nagyobb nem kell.....
Hát én üresbe nem kínoztam nem is tervezem de 6.-ba 9ezret forog és ott a vége.
http://yam2stroke.0rg.fr/viewt... találtam egy ilyen oldalt,ha esetleg valaki érdekel
nekem üresbe se pörög 11nél többet. A videóim közt a bizonyíték
az én 125-ösöm ugyan ezt produkálja üresbe megfekteti a mutatót sebességben pedig 8 ezernél elfogy a motor