Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nékem van 2db gyári tükröm toyo. vagy mifene ingyé odadom ha kell.
azokra nincs szükség (a tükör jo lett volna de hááát törött
van feleslegbe egy félpár gyári tükröm aminek törött a menete. Meg van egy elsö féktárcsa/nyereg védö müanyagom(piros)
le akarod cserélni az xt-t egy dt re?
elektronikán kívül bocs elirtam
van ott az elektronikán flexelmi meg faragnivaló is!
És így mennyit megy így hogy nincs benne fojtás?
Menyit eszik 100 km-en?
Köszi
Üdv Bálint
én úgy tudom egy pöppet több módon van lefolytva:S
Hali
Nekem az új szériás gép van.
Kűlsőre szebb lett szerintem (ízlések és pofonok) viszont a műanyag idomok minősősége lehetséges h rosszabb mint elődjeinek ezt csak abból gondolom h sok képet láttam pár éves dt-ket kifakult, elszineződött idomokkal, a fordulatszámmérőt kispórolták, ami a folytást illeti szinte egyikben sincs már benne állítólag a pár ezres szerviz után kiiktatják (egy kábel testeléséből áll, a folytás inkább a bejáratás miatt van, h a leghülyébbek se hajthassák szét) amúgy a folytással 90-et megy.
2004-es dt 125re-nek fojtással gyári állapotban mennyi a végsebessége?
Üdv
hát igazából úgy volna jó hogy ha 85 el sokal akkor ötösével mész le 80 75 70 re érted.
Hát most éppen sokat kap 85 ös-90 es fúvóka van benne 65 ös sel kevesett kapot de nemakarok tovább találgatni fuvókaméretekkel azért kérdeztem meg hogy egy 75 ös jólenne?
Urak power jetes karbit próbált már valaki dt-n? megérné kipróbálni?
Mint minden gyári legálisan A1 kategóriával vezethetőt :)
Most már 3::D
Meg más a szine.
akkor csak nem vagyok félreinformálva
kispórolták belöle a fordulatszámméröt, és le van szabályozva 15Le-re.
na egyből két ellentmondás
gyengébb az elözö szériáknál, én legalábbis ugy tudom
Korszerűbb lett kívülről,,motorikusan sztem ugyan az mint elődjei....
Sziasztok.
Azt szeretném kérdezni ,hogy mi a véleményetek a 2004-es dt 125re-ről,van olyan jó mit az előző széria?
Futóművileg,motorilag változott rajta valami?
Köszi
Üdv
Köszönöm. Szeretem ezt a mocit, volt egy pár motorom, de eddig messze ez a legjobb!
Én nem sajnálom hogy rozsdás lesz, mert legalább szedhetem szét kicsit barkácsolni. Szeretem szerelgetni, újítgatni Kicsit tartok a gumitól, mert a hátsó 110/100-as és olyan széles mint a sárvédő toldat. Remélem a rend őreinek nem lesz szembetűnő a vastagsága 3.ban még elforgatta a hátulját a hóban, pedig hátul ültem rajta