Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elsőnek is köszi szépen a segítséget.
Én úgy csináltam az egészet, hogy levettem a porvédő gumiharmónikát, az olajleengedő csavart kicsavaroztam lejött az olaj, majd az általad is említett imbusz csavart kitekertem onnan is jött egy kis olaj a maradék, kicsepegtettem faszán, majd kivettem valami szimeringfélét, pontosan nem tudom mi is az és utána a szimeringet, de semmi, ezutén pedig a tetején egy műanyag védőkupakot csak kipattintottam beütöttük a dugót annyira, hogy kivegyük az általad is szintén említett seagert, de még mindig semmi. Írték mások is, hogy kell egy kis rántás, de mi rángathattuk, de megállt a tudás és most perpillant itt állunk :(
Néztem én robbantott ábrát le is fordítottam a Német szervízkönyvét és elvileg valami távtartó gyűrűt ír fordításnak, ami miatt szerintem nem jön szét, nem értem miért nem jön szét pedig szerelő haverral próbáltuk megoldani :(
Próbálkozunk még valahogy, vagy nem kell azt melegíteni ?
Azért kösz szépen .
Elnézést, hogy itt hirdetek de hátha érdekel valakit. Fogalmam nincs mi az értéke, és 1 FT-ot sem akarok keresni rajta, csak szeretnék venni / elcserélni egy gyári Dt 80 LC 2 végdobot/ra. Ha érdekel írjatok

http://www.kepesmotor.hu/offro...
És pontosan milyen fóliára gondoltatok?
Mert akkor gyorsan megoldom a dolgot, egy fehér fóliával.
má megint zsidóskodsz?
ja..és 500 forintból megvan
Fóliázd le Nem pattogzik le, rugalmas, tartós, jól bírja a környezeti behatásokat
Halihó!

Azt szeretném kérdezni van valakinek eladó Yamaha DT 125R-be hátsó gátlója?
csiszolásnál figyelj oda mert kiszőröszíti a csiszoló a műanyagot és fújás után olyan lesz mintha beleszállt volna minden szösz nekem úgy csinálták meg a gépem előző tulajdonosai és iszonyat undoritó lett!
Olvasgattam, és azt ajánlották hogy csiszolás, fasza alapozó és utána műanyag festék :D
nekem egy amerikai márkával fújták PIPI G az a neve nagyon jó csak ajánlani tudom de egy fél liter valami tizenezer belőle
az engem is nagyon érdekelne ird meg nekem ha megtudsz valamit ezzel kapcsolatban
felraktam a régi enduro gumimat, hát ég és föld.. ez sokkal peresebb 120ig szépen húzott aztán 130ig elmásztam vele kelett ez a motorozás már
kutyacsontot milyen anyagból kéne csináltatni? 5öslaposvasra gondoltam de így belegondolva nem biztos hogy elég erős az
Melyik fajta dthez? Lc-r-80? Ha r-hez és E betűs lehet érdekelne.
mennyi pénzt gondoltál érte? esetleg csere?
nem az már elkelt.képet rakok fel róla de most még a motoron van,csak úgy tudom lefényképezni.De ki lesz szerelve
Nem az amit eddig mert az gyári és már el is kelt. még a motoron van csak úgy tudom most lefényképezni.
Jó reggelt!
Ma néztem a kézvédőt, még a gyári van de a festék lepattogzott róla és elég ronda...
Szeretném újra festeni és fel rakni, milyen festéket ajánlotok ami jól bírja a strapát (napot, kavicsot, sarat)?
Üdv.
múgy semmi speckó nincs az eljárásba csak lágyító van keverve a festékhez
jóvan mán picsafüst
lakk kell rá speckó, olyan mint az autó lökösökön
fóliával mondom észlény
áh...kizárt h annyiból kijönne...ezt a rugalmas műanyagot ilyen speckó festési eljárással kel fényezni, különben lepattog! az meg nem olcsó mulatság
van fehér karbon is
mondjuk igen,,forgalmisnál msabb....amúúgy a fehérből is lehet fazséát kihozni...ha van ötleted az jóó..amúgy nem lenne sok lóvé...egy 5-6 ezerből faszán meg lehetne cisnálni az egészet