Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah a motor kész eddig úgy tűnik hogy minden fasza vele
de a tököm tele van már ezzel a tetves hóval igaz így is mentem de így nem fényképezem leh hogy 1 cm hó meg jég van rajta.
közben meg én is rájöttema mikor a valuta árfolyamon megláttam

na köszönöm mindenkinek majd rakok képet ha kész lett a dt. Most lépek bebaszok mint egy ló, mai napon már több szopás ugy sem lehet
ja..bocs..elfelejtettem válaszolni GBP-re...de már látom megmondták a választ
Üdv!Érdekelne valakit 1 Gianelli kipuf rendszer?
Sziasztok van-volt itt valakinek ilyen DT-e
YAMAHA DT MX 175
Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi,+hogy megbízható típus-e,alkatrész beszerezhető hozzá?
köszi, csinálok felhasználót, ugyis kell majd máskor is rendelni
Az great britain pound tehát angol font. Nekem is van ebay accom, ha kell rendelek, csak ugye az az én címemre jön meg tehát itthon is lesz még egy postaköltség.
azt má akko letöltöttem köszi bagyi
service manual-om nekem is van 2 féle, mind2 angol nyelvű, az egyik gyári, a másik a TZR-ével van egybe és vmivel hasznosabb...ha szeretnéd elküldhetem emailbe
belinkeled nekem hogy honnan lehet a service manualt letölteni?
jolvan jolvan csak meglegyen az a lényeg
ha a service manual-ra gondolsz olyat én is csak angol nyelven találtam, kezelési útmutató amit a motorhoz adnak olyan létezik magyar nyelven pl nekem is van hozzá de ebbe csak csak ilyen olajszint ellenőrzés meg stb. van
ami kicsivel olcsóbb mint itthon azt nem érdemes ott venni..több idő a kiszállítás amúgy szívesen..ha bármit kérdés van keress
na közben nézelődtem még... 7ezerre jön ki postával a huzat yamahamagyarország 38ezer hátsó sárvédő meg 10es itthon 13. Egy eladó, már csak megkel oldjam hogy egybe küldje csak nem tudom hogyan tudok beszélni vele, de ha azt nézem hogy 3ért nyomtatnák rá a yamaha feliratot+még az anyag így is ugyanott vagyok és itt nincs rizikó hogy ferde lesz az írás
Kösz Jacek
ha ugyan attól az eladótól veszed akkor valszeg meg tudod dumálni vele, hogy egy csomagba rakja
és akkor még az hogy ugyanúgy van mint pl vatera, igaz? ha több dolgot rendelek akkor szinte mindegyikre külön posta? mert rendelnék még sárvédőt is 9dollár.... meg ez a GBP micsoda? :O
ez au. mint amit először linkeltél...szal jóó
húzz csizmát, köss egy nájlonzsákot rá amúgy nemtudom
Szevasztok! Már elég rég írtam nektek. De most segítségeteket kérném. Ugye van a DT-m ami tök jó lett és mostanában is motorozok vele, csak eláztatja a lábamat. Csaka bal lábamat de azt olyan szinten folyik róla a víz. Mi a fenét csináljak vele hogy ne vizezzen le? Itt van 1-2 kép. Moccról. Várom az ötleteket.
Puszikállak
ezt találtam, jóez nekem ?
ezt amit linkeltél szállítják Mo.-ra
először is... www.ebay.com ez a legolcsóbb igen...14 font a huzat, meg 5.75 a posta..de én itt nem látok európát sehol írd be a keresőbe, amit akarsz..és jobb oldalt a találatok felett van egy oylat, hogy sort by: ott válaszd ki a prince+shipping lowest first-öt..vagy az angolon a prince+P+P:lowest first-öt aztán autómatikásan fel fog jönni egy ablak, ahol be tudod állítani, hogy Hungary..ilyenkor leszűkíted a keresést a Magyarorzágra szállító eladókra
eze

na itt fontban van megadva ha jól látom 14a huzat + 5,75 a posta? minden eu-s országba?
Lökjed milyen segítség kéne
$46 +posta $11 körül lehet szinte bármilyen matricát rendelni ebay-ről ha még valaki szeretne venni