Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bevizezel egy szivacsot.
De csak tiszta vizet használj, csak az jó!
Ha nálatok kemény a víz, érdemes Calgont is használni....
Szóval eme megnedvesített szivacsot, belemártod a vasporba, és körkörös mozdulatokkal, (vigyázva csak jobbról-balra) mert ellentétes iránynál, a kályhapor betrutyisodik.......... felhordod a kívánt helyre.
Viszont a víz oldja, eső után újra kell ezt a folyamatot végezni....
a tükörről mára igértél képet, nem idegesitelek csak te mondtadhogy szoljak rád
nem hiszem hogy csúnya lenne vele... vagy polírozd fel....és lakkozd le... és amikor leég róla újra és újra...
Kösz a tippet,de nem lesz egy kicsit fúrcsa? Vagy csak a könyök egy részét csináltassam meg?
krómoztasd le...az nem fog leégni róla.
Oks.de akkor is ronda. Egy endúró meg vicces krómkipuval.Szerintem.Vagy hagyjam ahogy van?Mert ez nem kiállítási darab.Az elmult szezont kezdtem 03.01-el és idén február elejéig amikor leesett ez a fehér vacak tettem le.Kb.2 hete.De hétfőtől akármilyen az idő,tavasz van és ki a garázsból:-))
potya időt pazarolni rá, az első kerék mindent telibe rádob, por víz sár tökmindegy a könyöknél úgyis barna lesz, és elkezded súrolni a festék ott van alatta csak a por ég rá....
Sziasztok.Prbléma:A kipukönyökről leég a festék. Megoldás 1 =lakkozás. Eredmény negatív.A felverődő kő leüti a lakkot só rosda kipu csúnya.Megoldás 2.=hőálló festék.eredmény:festék bírja 700C-ig kipukönyök forróbb,festék leég.kipu ronda.megoldás+.=Horganyspray
Eredmény: Horgany bírja 700c ig kipu forróbb,horgany leég,kipu ronda.
És most kérdezem: Valamikor anyáink,nagyanyáink használták a tűzhelyek/spór/főzőlapjainak tisztítására az ugynevezett vasport.Felkenték,dörtsölték a főzőlapra aztán hosszú ideig ragyogóan szép maradt.Valaki nem tud bővebbet mondani az eljárásról,hogy hidegen vagy melegen kel a felhordást végezni? Előre is köszi.De hhétvégén megpróbálom és ha bejön,akkor megosztom veletek.További szépeket.UI:Debrecen K....va nagy hó és az illetékesek K....ra le...ják:-)
semmi ilyesmi! nem bántja mondom még a felfröcsögöt kátrányt is letolja a fényezésről az autóról
e21 16-18, de csak is gyári, azokhoz már nem szabad belenyúlni
ha már német akkor trabant vagy waresz:D á nem csak hülytem:D inkább egy bmw v.mi régi 316 318:)
én nem mondom hogy a vw olyan kurvajó motorikusan, de nem is a za lényeg, annak fílingje van amikor húzza a hasát a földön
hát én az összes belszervemet odaadnám egy Toyota AE86-osért!
ennyi kéremszépen.!
azért egy vvti turboval is kiegyeznék én elfogult vagyok, de amugy ha nem vw akkor csak is japán, ott is honda leginkább. olasz francia soha, meg tuningban is szerintem akik teleaggatják minden szarral az gáz nincs több kérdés :)

ja és 3as golfra se költenék soha 1 ft-ot sem
engem nagyon megfogott a passat.... van mercin is meg volt toyotánk is meg most van egy hunday is.....de csak a passat..
Szerintem Dt de ahogy gondoljátok :D
faszomat jetta vento:D
Nem tudom nem vagyok wv rajongó régen volt egy disel jetta. Azt szerettem mert nem sokat kajolt. De nem fogott meg semmi benne:D
csak a jappán
és még a szín is ugyanaz.! na jó meg merci... de inkább VW
üdv a klubban 2 féle autó van, a vw és a többi
disznó lesz. hazahozzuk és mutatok képet drága márkatárs.
1,9 tádé vagy tdi? mond hogy malacka lesz
hétvégén megyünk érte..