Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a pörgésről csak annyit, hogy érdekes de nekem a folytott 80as üresben beleforogatható a pirosaba, de terhelés alatt max 8000 és ott már a nyomaték kb az alapjárattal egyenlő
Hali.
Nézegettem bütykös gumit a dt-re, csak nem tudom hogy maximum milyen szélességű gummancs fér be hátulra?
110/100-18-as Michelin crosst néztem.
Érdemes 120/100-ast venni, vagy csak fölösleges?
Üdv.
Tényleg nagyon pörög neki! mesélhetne róla hogy mitől ilyen jó!
nem tudom, de ez a dolog már engem is foglalkoztat egy jó ideje
A TZR 4DL CDI vajon jó a DTR-hez?Látom Mézes01 TZR-je rendesen forog...Jó lenne ha az én Dt-m is így leforogna..
fekete és nem gyári börös
Ha kék az ülés és van rajta yamaha felirat pls tegyél be egy képet, lehet érdekel.
Minden gyári sőt az óra is yamaha ha minden igaz xt-nek az órája
hali van egypár megmaradt alkatrészem pl dt 125 váz 5000.-
dt 80 fötengelyek 9000.- dt 80 tankok 4000 dt 80-125 első kerék dobos és tárcsás is van dobos 5000.- tárcsás 8000.-
dt 125 ülés 4000.- , hátsó kerék dobos 8000.- , kormány 2000
műanyag motor dekli dt 80 3000, dt 80 henger 5000.- stb
0620 9 238 057
De neked a km spirál, meghajtó minden a gyári akkor csak az óra más? Milyen órád van neked ami 180-as?
A gépről meg majd ha elkészül toljál képeket
Nem gondoltam volna hogy ilyen körülményes egy hátsó lábtartó párt szerezni de legalább meg van az is mostmár.
Hétvégén meg lehet össze kéne már rakni a motort egész csinosnak ígérkezik a végeredmény
mingyáá viszem a rugóstagot generáloztatni

ennek az a hátránya, hogy most már nem tudom majd semmire se fogni ,hogy a h gumim közepe ezért meg azért hiányzik a legszélén meg van még egy centi minta
Nekem olyan szar az órám hogy az valami hihetetlen 60tól nem mutat többet:D de ha 75 el megyek akkor mutat 50 et az órám:D
Nekem nagyon úgy néz ki hogy megközelítőleg pontosan mér meg az enyémbe 180-as óra van
pedig most nem is vagyok formában, meg ahogy látom Jacek sincs
basszàtokmeg dejókat röhögök rajtatok mindíg xD
neked a kis kerék miatt nem mutat hülyeséget a km óra?
eltudom képzelni hogy nyúzod meg... szőrös puha... és ha bak akkor tuti rágerjedsz nesze neked lófasz
Az a szopás

Na megyke nyulat nyúzni....fater elütötte hazafele, azt meg kell nyúzni
Köszi szépen a választ! Most írtam neked e-mailt. Honnan tudnám ezeket beszerezni? Tudnál valami címet vagy linket adni? Hálás lennék. Nagyon jól néz ki a motorod. Nekem nagyon tetszik. Büszke lehetsz rá szerintem. Már egy ideje foglalkoztat a gondolat a SM szettel kapcsolatban. De mikor megláttam a tiédet, akkor úgy döntöttem, hogy nekem is kell ilyen. Amúgy meg a szépségnek ára van. Ennyi!
már megint tanultál valamit az iskolában ? jöjjenek a mentősök inkább

hozzám is kellett jöjjenek 1x, de nem tudom menyi idő alatt jöttek ki mert elájultam amikor meg összetörtem magam akkor volt barátnőm apja jött ki, na gondolhatjátok nem jó viszonyban váltam el a lánytól, és az apja tudott mindent megtépkedte a bokámat ahogy kell
ha lófasz lenne alattad akkor még biztonságosabbnak éreznéd...szal sztem ülj rá egyre...az még nincs is 40 ezer
hát nekem kelett a 40ezer a 2 gumira, de nem érte meg... de nem azért mert kell a motornak hanem mert én vagyok gyáva és biztonságosabbnak éreztem ha jó gumi van alattam
kivéve ugyebár a hírdetésekbe szereplö 30-40 lovas speciál DT-knek
Én se darabját vettem 30-ért hanem a kettőt együtt plusz egy belső